Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: stat
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
czaq
Moze daloby rade i moze ktos by sie tego podjalo aby zrobis statystki do histroii ?? No wiecie, liczba wyslanych smsow, liczba postow od danego kontaktu ipt ?? Moze jakies ladne wykresiki? smile.gif
Pozdrawiam
dulek000
QUOTE(czaq)
Moze daloby rade i moze ktos by sie tego podjalo aby zrobis statystki do histroii ?? No wiecie, liczba wyslanych smsow, liczba postow od danego kontaktu ipt ?? Moze jakies ladne wykresiki? smile.gif
Pozdrawiam


Właśnie, do GG jest coś takiego biggrin.gif
m4t3k
QUOTE(dulek000)
Właśnie, do GG jest coś takiego biggrin.gif

Wow, to ja się przerzucam na gg wink.gif
.misiek
hehe nie używałem gg od czerwca w ogóle i widzę coraz częściej odwołujemy się do niego, bo tam jest to, tamto, a czy wszystko musi być przeniesione ??



QUOTE(m4t3k)
Wow, to ja się przerzucam na gg  :wink:


a jeszcze nie dawno chciałeś sabotaż wprowadzać :wink: :wink: biggrin.gif
wlodi
.misiek nie wiem jak Ty ale ja wyczulem inronie w slowach m4t3k-a :/
m4t3k
QUOTE(.misiek)
hehe nie używałem gg od czerwca w ogóle i widzę coraz częściej odwołujemy się do niego, bo tam jest to, tamto, a czy wszystko musi być przeniesione ??

Nie wszystko, ale ja lubię statystyki :]

A propost gadu-gadu to jeszcze nie odistalowałem, mam wersję 6.0, gdzie to jest czy trzeba do tego jakiegoś plugina?
.misiek
wlodi ja również i pokusiłem się o cytowane stwierdzenie sarkastyczne na temat gg smile.gif
dulek000
QUOTE(m4t3k)
QUOTE(.misiek)
hehe nie używałem gg od czerwca w ogóle i widzę coraz częściej odwołujemy się do niego, bo tam jest to, tamto, a czy wszystko musi być przeniesione ??

Nie wszystko, ale ja lubię statystyki :]

A propost gadu-gadu to jeszcze nie odistalowałem, mam wersję 6.0, gdzie to jest czy trzeba do tego jakiegoś plugina?


To oddzielny program, poszukaj na wiadomosc.info
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.