Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z ikonami i kStyle
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
whatever
pisze tutaj, nie wiem czy to sie juz gdzies pojawilo,ale nie chce mi sie przekopywac przez wszystkie tematy...
otoz tak: mam problem z ikonami. tzn mialam kiedys piekne,zwykle ikonki gg (w glownym oknie z kontaktami), zaczelam sie bawic, zaladowalam jakis styl,ale ikonki byly badziewne i nie moge teraz do tamtych wrocic. probowalam sciagac inny styl i ok, wszystko sie laduje oprocz ikon w tym jednym oknie!! na dole (ikony pokazujace moj status) laduja sie normalnie, a te w glownym oknie nie!
naprawde juz probowalam chyba wszystkiego, lacznie z instalowaniem od nowa: no jest ok,ale jak tylko chce ustawic np jakis css (ktory ma tyle wspolnego z tymi ikonami co piernik z wiatrakiem) to od razu mi sie ikony zmieniaja na znowu tamte badziewne!! nie wiem,czy to moze byc kwestia systemu (mam win server 2003), ktory zapamietuje jakies ustawienia, czy nie...no po prostu wymiekam na tym...help!
case
o jaki konkretnie styl chodzi? oryginalne "sloneczka gg" zawarte sa w stylu "strych", ktory znajdziesz w katalogu..
whatever
tak jest niezaleznie od stylu jaki laduje, niektore sie laduja a niektore nie..no ciezko to opisac zeby bylo zrozumiale. te ze strychu mi sie laduja ale nie podobaja :/
jak juz to bym wolala z gg 5.0,ale tez nie wiem skad je wziac.
ale np ladowalam styl nonicons czy jakos tak i laduja mi sie w pasku na dole, a w ogolnym nie, a powinny :|
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.