Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Katalog Profilu.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
sal_er
Słuchajcie, mam małą propozycję: przy okazji v0.7 stwórzcie możliwość wyboru katalogu z plikami profilu - chodzi mi o to, ażeby dało się wybrać inną lokalizację, niż tylko katalog domowy / katalog konnekta, coś na wzór TheBat!'a, gdzie można go dowolnie zdefiniować.

Zależy mi na bezpieczeństwie i oszczędzaniu miejsca. Na razie CAŁY konnekt siedzi mi na szyfrowanej partycji, przez co niepotrzebnie zajmuje cenne megabajty... A gdyby dało się tam tylko wrzucić pliki konfiguracyjny, etc., to dodatkowe miejsce by się zwolniło, a sam program zyskałby na konfigurowalności :)
dulek000
QUOTE(sal_er)
Słuchajcie, mam małą propozycję: przy okazji v0.7 stwórzcie możliwość wyboru katalogu z plikami profilu - chodzi mi o to, ażeby dało się wybrać inną lokalizację, niż tylko katalog domowy / katalog konnekta, coś na wzór TheBat!'a, gdzie można go dowolnie zdefiniować.

Zależy mi na bezpieczeństwie i oszczędzaniu miejsca. Na razie CAŁY konnekt siedzi mi na szyfrowanej partycji, przez co niepotrzebnie zajmuje cenne megabajty... A gdyby dało się tam tylko wrzucić pliki konfiguracyjny, etc., to dodatkowe miejsce by się zwolniło, a sam program zyskałby na konfigurowalności smile.gif


Edycja rejestru i wszystko działa smile.gif
torn
chyba ostatnio gdzieś o tym pisałem:
1. przenieś profile do dowolnego katalogu
2. odpal konnekta z parametrem -profilesdir=<scieżka do katalogu>
sal_er
Ok, działa. Dzięki.

Pomimo to miło byłoby, gdyby opcja ta była dostępna z poziomu okna konfiguracyjnego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.