Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Grupy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Hej, jestem tu nowy i używam K. od 2 tygodni.

Nie dałoby się dorobić w zakładkach grup wyświetlania ile kontaktów jest aktualnie OnLine i zakładki w stylu "tylko online" takiej jak zakładki grup, oczywiście z opcją wyłączenia.

Pzdr.
sarinnn
Ja popieram pomysl kolegi smile.gif To by byla calkiem przydatna zakladka (tylko on-line)...... Sledze tez grupe PowerGG, paday tam czesto takie pomysly ale nikt sie za to nie zabral... Moze Konnekt ???
hao
Pomysł był już wcześniej (mój i nie wiem czy pisałem o nim na forum), żeby pod/nad listą kontaktów umieścić belkę z "filtrami" listy. Chodziło przede wszystkim o wybieranie kontaktów konkretnych sieci, ale dałoby się zrobić przecież przycisk "tylko on-line"...

Swoją drogą była propozycja zamiany listy w drzewko, ale nie wiem tylko jakie... Jeżeli miałoby dzielić na grupy, to przy dużej ilości kontaktów, znalezienie grupy byłoby uciążliwe, jeżeli dzielić na status, to nie wiem czy jest to bardzo potrzebne, skoro podział widać gołym okiem...

Podejrzewam, że wrócimy do tematu gdy zabiorę się za listę kontaktów, ale to dopiero wtedy, gdy pojawią się wtyczki do innych sieci...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.