Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czułość myszki
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
imbaczek
Konnekt zmienia swojemu okienku (i pochodnym) czułość myszki (nie wiem, czy chodzi dokładnie o czułość, czy o accel.) Paskudnie irytujące.

Metodą prób i błędów podejrzenie padło na kNotify. Przy okazji odkryłem, że wyłączenie wszystkich wtyczek powoduje zniknięcie przycisku 'Wtyczki' z głównego okna Konnekta.
Olórin
Było, poszukaj. Przyczyną chyba są sterowniki Logitecha + funkcja zmiany czułości dla gier.
imbaczek
Ten patent znam, ale to kapkę połowiczne rozwiązanie.
Sahasrara
Szszszt! http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1256&start=0

Moje rozwiązanie: wywal sterowniki Logitecha. Mam tak już jakiś czas i nie muszę się z niczym użerać, a mysz działa tak samo... Naprawdę, szkoda życia na bawienie się z tym.
alberht
po co menu dla wtyczek skoro nie ma żadnej ? ;p
imbaczek
QUOTE(alberht)
po co menu dla wtyczek skoro nie ma żadnej ? ;p

A bo miałem tzw. zonk, gdzie szukać spisu wtyczek, które można włączyć ;p

QUOTE(Sahasrara)
Moje rozwiązanie: wywal sterowniki Logitecha. Mam tak już jakiś czas i nie muszę się z niczym użerać, a mysz działa tak samo... Naprawdę, szkoda życia na bawienie się z tym.

Ale mi te sterowniki (konkretne właśnie wyłączanie accela do gier) jest absolutnie niezbędne. Poza tym mają wbudowaną zmianę częstotliwości portu PS/2, co też jest absolutnie niezbędne (tak, grywam w Quake'a :>)

Spróbuję pokombinować z tą listą programów... Gdyby tam były jakieś excludy...
Sahasrara
Możliwe że mysz da się "taktować" innymi progsami... Nawet bardzo możliwe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.