Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: szare okno rozmowy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dzi
Taki problem wylapalem, nie czytalem o tym wiec albo jestem pierwszy albo malo uwaznie czytam...

Opisze dokladnie sytuacje bo moze to jakis specyficzny problem.
Pisze do mnie ktos kogo nie mam na liscie. Rozmawiam w nim w oknie rozmowy, mam ustawione zapamietywanie tresci po wylaczeniu okna. W trakcie rozmowy daje prawym na nim na liscie kontaktow i "dodaj do listy", potem "wiecej" by dodac dane. W miedzyczasie on pisze wiadomosc i okno zmienia sie cale na szare (tj. na kolor jaki mam np. menu) i nie widac co pisze. Po zamknieciu okna "wiecej" problem pozostaje. Po zamknieciu okna rozmowy i wlaczeniu ponownie pozostaje (to zrozumiale bo przeciez jesli jest ustawione zapamietywanie prawdopodobnie zmieniany jest jedynie parametr "visible" dla okna). Po wylaczeniu i wlaczeniu konnekta wszystko wraca do normy.
Olórin
A przewiń jest scrollbarem jak Ci się zaszarzy...
dzi
QUOTE(Olórin)
A przewiń jest scrollbarem jak Ci się zaszarzy...
tak, to sie nazywa naprawianie bugow wink.gif
nie wydaje mi sie bym umial/mial potrzebe/mial mozliwosc powtorzyc opisana sytuacje, chcialem jedynie zaraportowac bug'a autorowi kodu
pielgrzym
U mnie to samo się sporadycznie zdarza smile.gif i też zabawiam się w developera i scrollbarem naprawiam tego buga ;P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.