Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: html w oknie rozmowy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dwiekopy
gdy chce zmienic kolor czcionki to caly czas wysweitla sie html. podobno mozna to jakos zlikwidowac. I teraz pytanie: jak? biggrin.gif
case
QUOTE(dwiekopy)
gdy chce zmienic kolor czcionki to caly czas wysweitla sie html. podobno mozna to jakos zlikwidowac. I teraz pytanie: jak?  biggrin.gif

rece opadaja.. :shock:

nie od dzis jestes na forum, ale wystarczy tylko czytac, chciec, myslec.. boshhhhh.. [watek o kIEView].. :roll:
dwiekopy
odkad padl mi twardziel i w niepamiec poszly zdjecia, muza i temu podobne rzeczy nie chce mi sie myslec. jestem zdruzgotany
.misiek
QUOTE(dwiekopy)
odkad padl mi twardziel i w niepamiec poszly zdjecia, muza i temu podobne rzeczy nie chce mi sie myslec. jestem zdruzgotany


a nie da się archiwizować co jaki¶ czas danych? np na cd?
dwiekopy
mam kompa ledwo trzy lata. twardziel byl ostatnia rzecza o ktorej myslalbym ze sie zwali. ale nie zasmiecajmy forum tego typu w±tkami. kolega case wspomnial o watku kieview co nie pomoglo mi za bardzo ale to niewazne. poczekam na nowa, rewolucyjna wersje wtyczki
NelQ
O ile pamiętam to niedawno pisałes o jakim¶ błędzie i kto¶ powiedział Ci, żę najprawdopodobnniej HDD Ci padnie. Mogłe¶ wtedy zrobić backup'a.
case
QUOTE(dwiekopy)
[..] kolega case wspomnial o watku kieview co nie pomoglo mi za bardzo ale to niewazne. poczekam na nowa, rewolucyjna wersje wtyczki

ooo.. jednak pomoglo..
dwiekopy
QUOTE(NelQ)
O ile pamiętam to niedawno pisałes o jakim¶ błędzie i kto¶ powiedział Ci, żę najprawdopodobnniej HDD Ci padnie. Mogłe¶ wtedy zrobić backup'a.


nie zdazylem sad.gif


QUOTE(case)
QUOTE(dwiekopy)
[..] kolega case wspomnial o watku kieview co nie pomoglo mi za bardzo ale to niewazne. poczekam na nowa, rewolucyjna wersje wtyczki

ooo.. jednak pomoglo..


he he...jednak biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawarto¶ci. Aby zobaczyć pełn± wersję z większ± zawarto¶ci±, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.