Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wyswietlanie opisu pod nazwa kontaktu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kayteck
czy program przy wlaczonym wyswietlaniu opisow pod nazwa kontaktu musi robic miejsce na ten opis nawet jak dana osoba nie ma go ustawionego??
wyglada to co najmniej beznadziejnie...
a wyswietlanie opisu obok kontaktu jest meczace bo go calego nie widac (moze dodac jakies zawijanie wierszy??)
a moze da sie to gdzies ustawic a ja po prostu io tym nie wiem ;P

pozdrawiam
dulek000
QUOTE(kayteck)
czy program przy wlaczonym wyswietlaniu opisow pod nazwa kontaktu musi robic miejsce na ten opis nawet jak dana osoba nie ma go ustawionego??
wyglada to co najmniej beznadziejnie...
a wyswietlanie opisu obok kontaktu jest meczace bo go calego nie widac (moze dodac jakies zawijanie wierszy??)
a moze da sie to gdzies ustawic a ja po prostu io tym nie wiem ;P

pozdrawiam


http://konnekt.etap.pl/forum/search.php
piotr.ek
Dawno sie co prawda tym nie interesowalem (przywyklem do fragmentow statusow obok kontaktu i pelnej wersji w tipie), ale jak pamietam odpowiedz na twoje pytanie brzmi - nie mozna usunac pustych linii pod kontaktami bez opisu (dotyczy takze FaworKow) i nic nie wskazuje na to, aby w najblizszym czasie dalo sie to zrobic. Niestety. Problem tkwi w obecnym interface programu i cala nadzieja w Hao i wersji 0.7 smile.gif
Olórin
BTW, gdzieś na w.i cougar pisał że to sie da zrobić przy tej kontrolce...
Sija
QUOTE(Olórin)
BTW, gdzieś na w.i cougar pisał że to sie da zrobić przy tej kontrolce...


coguar sie mylil z tego co wiem.
Olórin
Nie wiem, nie wnikam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.