Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: exPimp - format danych
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
kk
Witam

W jaki sposób eksportowane są przez exPimpa dane dotyczące daty urodzenia?

Próbowałem do tego dojść, różnymi drogami, ale nie jestem w stanie rozszyfrować zawartości tego elementu w wynikowym pliku XML.

Proszę o momoc - chciałem zaimportować dane z konekta do innegho programu i właśnie z tym polem mam spore kłopoty

Z góry dziękuję za wszelkie rady i porady.

--
Pozdrawiam serdecznie - Krzysiek K.
Olórin
Pobierz sobie na dysk SDK (z centralki SDK). W katalogu konnekt/sdk/headers/c++/konnekt/lib/ będziesz miał pliki do obsługi formatu time64 który jest tutaj używany.

PS. Strona cpu-museum z twojej sygnaturki nie działa....
PS2. Jak już sie chwalisz ze jakiś program, pewnie konkurencja, to pochwal się jaki :>
kk
Witam

CPU-Museum - jest tymczasowo nieczynne (kustosz muzeum nie maczasu ;-)

A Jeśli chodzi o program, to pisze sobie programik, który pozbiera mi dane osobowe z wielu źródeł (konekt, GG, tlen, poczta) i ewentuaslnie wyeksportuje je do w/w formatów.
Chodzi o to, że mam straszny bałagan kontaktach - tutaj czyjś mail, tam komórka, na jednym komputerze jest ktoś, na drugim go nie ma ;-)
Lukas77
:-) Czyżby nowy wtyczkopisarz... W przyszłości :-)
Olórin
QUOTE(kk)
A Jeśli chodzi o program, to pisze sobie programik, który pozbiera mi dane osobowe z wielu źródeł (konekt, GG, tlen, poczta) i ewentuaslnie wyeksportuje je do w/w formatów.
Chodzi o to, że mam straszny bałagan  kontaktach - tutaj czyjś mail, tam komórka, na jednym komputerze jest ktoś, na drugim go nie ma ;-)

Idea programu świetna :] Miejmy nadzieje że będzie takie samo wykonanie smile.gif
ikari
QUOTE(Olórin)
QUOTE(kk)
A Jeśli chodzi o program, to pisze sobie programik, który pozbiera mi dane osobowe z wielu źródeł (konekt, GG, tlen, poczta) i ewentuaslnie wyeksportuje je do w/w formatów.
Chodzi o to, że mam straszny bałagan  kontaktach - tutaj czyjś mail, tam komórka, na jednym komputerze jest ktoś, na drugim go nie ma ;-)

Idea programu świetna :] Miejmy nadzieje że będzie takie samo wykonanie smile.gif
Ja bym sie zadowolil jakbym mogl miec tego samego kumpla na gg, tlenie i jabberze pod JEDNYM wpisem na liscie kontaktow tongue.gif
StRuGi
tzn takie cos - http://jooozek.jo.funpic.de/konnekt/metakontakty.JPG ?
OT: metakontakty sa troszke "niedorobione" ale mysle ze autor wezmie sie w nowym roku za to tongue.gif nowy rok, nowe perspektywy [;

Co do tej "wtyczki" to calkiem niezly pomysl, ktoz z nas nie ma balaganu na liscie ;]
hao
Jeżeli liczba jest dodatnia (powinna być...) jest to wynik funkcji _time_64() ... Przez najblizsze kilkanascie lat o ile sie nie myle jest zgodny z f-cja time()...

Jak zaznaczył Olórin, najwygodniej skorzystać z gotowej klasy do obsługi tego formatu...
hutu
QUOTE(arct!c)
OT: metakontakty sa troszke \"niedorobione\" ale mysle ze autor wezmie sie w nowym roku za to tongue.gif nowy rok, nowe perspektywy [;


Podziwiam was, że jeszcze w to wierzycie :]


Czekamy z niecierpliwością na pierwsze wersje tego programu, który na pewno przyda się wszystkim smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.