Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z resetem konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
misieknr1
Cześć mam jeden problem i nie zabardzo wiem jak sobie z nim poradzić. a mianowicie chodzi o to, że podczas restartu i wyłączaniu konnekta wywala mi błąd. Pewnie to wina którejś z wtyczek w wersji beta ale chce sie upewnić w swoich domysłach. Konnekta mam w wersji 0.6.21.120 , windowsa xp sp2

Załączniki

froger_mcs
hmm szkoda ze nie pokazales calej wiadomosci jaka ci sie wysiwetla ale o ile wiem taki blad powodowala wtyczka k.lawa (dzialajaca wtyczka chyba jest na stronie Olorina
mlodass
w tym okienku przewin suwakiem (w tym oknie) w dol i bedziesz mial co powoduje ten blad
misieknr1
dzieki.... nie zauważyłem tego suwaka ... I faktycznie to była wina K.Lawy
killme
U mnie podobny błąd powodował Wizardek. Co najciekawsze, keidy przelogowywuje sie na profil który używa wizardka - nic sie nie dzieje, ale kiedy przełączyćchcę z profilu uzywającego wizardka, na profil który jego nie używa- konnekt sie wysypuje.
froger_mcs
hmm a probowales wylaczyc ta wtyczke ??
Aule
W obecnej najnowszej wersji Konnekta uzywanie WizardK'a nie jest juz potrzebne. Swoją drogą dziwny błąd.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.