Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: inna statystyka
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
2230093
Mam propozycje na może zbędny bajer ale jednak widze w tym jakiś cel.
Chodzi mi o Statystyke gdzieś na belce na dole albo obok nazwy grupy lub jakoś takoś. Owa statystyka pokazywala by calkowitą ilość kontaktów w danej grupie/ilość dostępnych i oczywiśćie gdzieś coś takiego dla podsumowania wszystkich grup i kontaktów. Mogla by wyrażać sie oprocz iczyby calkowita/dostępna w %. A jesli juz nie tak to niech by bylo gdzies w ustawianich od listy kontaktow takie cos co by pokazywalo ilosc wszystkich kontaktow i liczbe maksymalnie dostepnych kiedykolwiek + data ;] (fajne by bylo gdyby nie zliczalo transportow jabbera i takich tam)
pozdo na świeta
dulek000
QUOTE(2230093)
Mam propozycje na może zbędny bajer ale jednak widze w tym jakiś cel.
Chodzi mi o Statystyke gdzieś na belce na dole albo obok nazwy grupy lub jakoś takoś. Owa statystyka pokazywala by calkowitą ilość kontaktów w danej grupie/ilość dostępnych i oczywiśćie gdzieś coś takiego dla podsumowania wszystkich grup i kontaktów. Mogla by wyrażać sie oprocz iczyby calkowita/dostępna  w %. A jesli juz nie tak to niech by bylo gdzies w ustawianich od listy kontaktow takie cos co by pokazywalo ilosc wszystkich kontaktow i liczbe maksymalnie dostepnych kiedykolwiek + data ;] (fajne by bylo gdyby nie zliczalo transportow jabbera i takich tam)
pozdo na świeta


Takie cuś jest np. w mirandzie. Może dorobić coś takiego jak w 0.7 drzewko będzie?

P.S. Też pozdrawiam wink.gif
NelQ
QUOTE(dulek000)
Takie cuś jest np. w mirandzie. (...)

I w uproszczonej wersji w Tlenie
sal_er
QUOTE(2230093)
Chodzi mi o Statystyke gdzieś na belce na dole albo obok nazwy grupy lub jakoś takoś. Owa statystyka pokazywala by calkowitą ilość kontaktów w danej grupie/ilość dostępnych i oczywiśćie gdzieś coś takiego dla podsumowania wszystkich grup i kontaktów.
Podobna rzecz, aczkolwiek troszkę zubożona, jest w kDodatkach. Klikasz na menu wtyczki, potem kDodatki | Statystyka. Wyświetla ilość kontaktów (ogółem) i czas pracy konnekta.
m4t3k
QUOTE(sal_er)
Podobna rzecz, aczkolwiek troszkę zuożona, jest w kDodatkach. Klikasz na menu wtyczki, potem kDodatki | Statystyka. Wyświetla ilość kontaktów (ogółem) i czas pracy konnekta.

Brawo! My chciec więcej smile.gif
sal_er
QUOTE(m4t3k)
Brawo! My chciec więcej :)
Olórin, where art thou? :>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.