Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Okno Historii - brak zawartości
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
cRoMo
Oj dziwne to bardzo, dziwne... Gdy klikam na Historię, widzę coś takiego: po lewej prawidłowo jest widoczna lista kontaktów (numery/nazwy), natomiast po kliknięciu jakiegoś kontaktu, po prawej nie ma nic - jest pusto. Jednocześnie słyszę pracę dysku, co by oznaczalo, że dane z dysku są odczytywane. Podobnie sprawa wyglada jeśli chodzi o sms'y, również kontakty są na liście, ale wysłanych wiadomości nie widać. Od razu zaznaczam, ze dane na dysku istnieją i mają się całkiem dobrze. Wyprzedzę tez pytanie hao i powiem, że ścieżka do profilu w rejestrze jest zapisana poprawnie (z '\' na końcu). Czy ktoś też tak ma?
miluti
U mnie wszystko gra i buczy tak jak zwykle, wersja 0.6.16.85 ściągana dwie godzinki temu, nic nowszego nie ma smile.gif
Jedyne do czego mógłbym się przyczepić w tej chwili to to że jak tak dalej pójdzie to czeka mnie w najbliższym czasie wymiana okularów na silniejsze bo czcionka treści sms-ów jest jak na mój gust troszkę nieczytelna (małe, niebieskie, pogrubione) Może jak zmienię monitor na większy to pomoże ale niestety muszę poczekać do jutra bo dziś wszystko pozamykane laugh.gif

A może da się to zmienić tylko ja już niedowidzę w tym co teraz noszę? :wink:
hao
się da, ale jakoś później... A CroMo majaczy, skasował sobie xml'e od historii i marudzi tongue.gif tongue.gif tongue.gif
cRoMo
Heh, zadarza sie smile.gif Niech to bedzie przestroga dal innych ....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.