Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: F-Secure Inernet Security 2005 i gg.dll :-/
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
LeserGD
Dzisiaj coś mnie tknęło i zainstalowałem F-Secure Inernet Security 2005. Po restarcie kompa odpaliłem konnekta i zabrałem się za połączenie z poszczególnymi sieciami, tlen - ok, jabber - ok. Doszedłem do połączenia z gg, wtedy wyskoczył piiięęękny komunikat

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x01DDA7BB in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 10210(0x256ec78 , 0x0)(30B) [GG->wXP UI]

Stack trace:
.0002A7BB [winsflt_3.1.0.27]
FE37E3F4

Nastąpi zamknięcie programu!


Przed instalacją F-Secure wszystko śmigało normalnie.

Czy ktoś ma pomysł co można z tym zrobić aby połączyć się z gg??
Wiem że istnieje możliwość transportu przez jabbera ale nie o to mi chodzi. Dzięki za pracę nad moim problemem.
LeserGD
Na razie dałem sobie spokój z F-Secure zaraz po tym jak byłem zmuszony do zainstalowania zwykłego GG. Za te standardowe dźwięki gadulca powinni kogoś zamknąć :evil: :wink:. Zainstalowałem w zamian Avast antywirek i fireścianek Sygate wszystko działa bez zarzutu. Jak ktoś coś wymyśli z F-Secure to mogę jeszcze raz potestować.
miluti
Wczoraj miałem ten sam problem i miałem zarzucić zabawę z F-Secure ale zacząłem szukać po necie i w końcu udało mi się ominąć problem.
Jak się okazało wina leżała po stronie biblioteki winsflt.dll która ma związek z LSP (nie wnikałem co to jest smile.gif)
Ze strony www.cexx.org ściągnąłem programik LSPFix który po uruchomieniu w prawym oknie pokazał mi w/w bibliotekę w oknie Remove, po lewej miałem trzy inne które zostały.
Przycisk Finish załatwił sprawę i jak na razie wszystko hula po staremu.

Powodzenia smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.