Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: blad z zawijaniem wierszy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
banny
przeczytalam cale forum i nigdzie takiego postu jeszcze nie widzialam, wiec chodzi o to:
konnekt TEORETYCZNIE posiada fajna funkcje pokazywania stusow w oknie z kontaktami, ale... nie dizala opcja " + zwijanie wierszy" - czy u was tez to jest?
odrazu tez spytam, a jest mozliwe, by jak ktos nie ma opisu, by nie bylo, takiej szpecacej pustej linni??
Daarth
QUOTE(banny)
przeczytalam cale forum i nigdzie takiego postu jeszcze nie widzialam, wiec chodzi o to:
konnekt TEORETYCZNIE posiada fajna funkcje pokazywania stusow w oknie z kontaktami, ale... nie dizala opcja \" + zwijanie wierszy\" - czy u was tez to jest?
odrazu tez spytam, a jest mozliwe, by jak ktos nie ma opisu, by nie bylo, takiej szpecacej pustej linni??

opcja dziala jesli w "formatowaniu pól" dorzucisz jedna linie to wtedy zawija. tej linii poki co nie da sie wylaczy. Wszystko bylo już omawiane na forum: SZUKAJ!!
m4t3k
QUOTE(banny)
przeczytalam cale forum i nigdzie takiego postu jeszcze nie widzialam...

Wow, całe forum, gratuluję cierpliwości wink.gif
dulek000
QUOTE(m4t3k)
QUOTE(banny)
przeczytalam cale forum i nigdzie takiego postu jeszcze nie widzialam...

Wow, całe forum, gratuluję cierpliwości wink.gif


Jakby przejrzał to by znalazł... Aż perfidny kłamca co wink.gif
m4t3k
QUOTE(dulek000)
Jakby przejrzał to by znalazł...


Przejrzała
banny
właśnie przejrzała! :twisted:
ale naprawde starałam się, może całe to przesada, ale większość, naprawdę szukałam... :?
dulek000
QUOTE(m4t3k)
QUOTE(dulek000)
Jakby przejrzał to by znalazł...


Przejrzała


Aj, sorry :oops: Przyzwyczaiłem się, że na forum K zaglądają tylko chłopcy wink.gif
lord_ginger
Hm ja tez szukalem ale z tego co znalazlem to problem nie zostal do konca rozwiazany. Pomozcie poczatkujacym userom konnekta w komfortowym uzywaniu tegoz.
m4t3k
QUOTE(banny)
odrazu tez spytam, a jest mozliwe, by jak ktos nie ma opisu, by nie bylo, takiej szpecacej pustej linni??

http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3271

:roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.