Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: forum i powiadamianie o odpowiedzi
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Czy nie dałoby rady zrobić funkcji o powiadamianiu o odpowiedzi na dany temat na komunikator, tzn. takiej podobnej funkcji jaka jest na digart.pl. Ci co tam bywają wiedzą, że jeśli ktoś skomentuje ich pracę, to wysyłany msg na jabbera, lub na gygy. Przydałoby się to smile.gif

To taka moja mała propozycja / pozdrawiam biggrin.gif
fajny pomysl ale preferowal bym wysylanie wiadomosci na jabbera, ewentualnie tlena jak cos wink.gif ( cos ala RSS )
Lwiczek
Hmm... Nawet bardzo! No i jeszcze fajnie byłoby gdyby można było monitorować dowolny temat, a nie tylko ten w którym brało się udział :]
torn
QUOTE(Lwiczek)
Hmm... Nawet bardzo! No i jeszcze fajnie byłoby gdyby można było monitorować dowolny temat, a nie tylko ten w którym brało się udział :]
na dole masz taki link: 'Śledź odpowiedzi w tym temacie'.
sleesh
A moze jakas integracja forum z konnektem ?
torn
QUOTE(sleesh)
A moze jakas integracja forum z konnektem ?
Najlepiej rss... ale jak znam hao to będzie marudził :)
mlodass
no rss w sumie duza rzecz tongue.gif

btw, co ile ty torn zmieniasz te avatary?
daje slowo ze godzine temu miales innego, a raczej inną laske tongue.gif
_menic_
QUOTE(mlodass)
no rss w sumie duza rzecz tongue.gif

btw, co ile ty torn zmieniasz te avatary?
daje slowo ze godzine temu miales innego, a raczej inną laske tongue.gif
same sie zmienają co wyswietlenie biggrin.gif (?)
QUOTE(torn)
Najlepiej rss... ale jak znam hao to będzie marudził smile.gif


A może ktoś mi wytłumaczyć jak działa ten cały RSS? Bardzo dziękuję (z góry tongue.gif).
BTW:czy szykuje się może nowe kWeb? Bo to jest troszkę... nieaktualne :roll:
pozdrawiam serdecznie smile.gif
NelQ
A wracając do tematu jestem bardzo za RSS'em smile.gif
mlodass
QUOTE(Jiobel)
QUOTE(torn)
Najlepiej rss... ale jak znam hao to będzie marudził smile.gif


A może ktoś mi wytłumaczyć jak działa ten cały RSS? Bardzo dziękuję (z góry tongue.gif).
BTW:czy szykuje się może nowe kWeb? Bo to jest troszkę... nieaktualne :roll:
pozdrawiam serdecznie smile.gif


taki kanał informacyjny, jeśli jest cos nowego to cie informuje przegladarka o tym, aule/pz16 fajny bajeł zrobił u siebie i caly czas jestem na topie i sciagam najnowsze wersje wtyczek tongue.gif
m4t3k
QUOTE(mlodass)
taki kanał informacyjny, jeśli jest cos nowego to cie informuje przegladarka o tym, aule/pz16 fajny bajeł zrobił u siebie i caly czas jestem na topie i sciagam najnowsze wersje wtyczek tongue.gif

NO chyba dodałem ten kanał w moim Firefoxie, ale nie wiem jak się z tego korzysta :?
Aule
W FF działa to jak dynamiczne zakładki, czyli najeżdżasz na takową, a ona ci po prstu pokazuje aktualną zawartość kanału po chwili. Też prosiłbym o RSS na forum i stronce Konnekta.
StRuGi
Poszukaj w Zakladkach, to sa rozwijane z pomaranczowym znaczkiem, takim jak nieraz sie pojawia w prawym dolnym rogu przegladarki.
m4t3k
QUOTE(Aule)
W FF działa to jak dynamiczne zakładki, czyli najeżdżasz na takową, a ona ci po prstu pokazuje aktualną zawartość kanału po chwili. Też prosiłbym o RSS na forum i stronce Konnekta.

Dobre.. a jak się coś zmienia to FF mnie o tym jakoś informuje?
Aule
Chyba nie... W Thumderbirdzie jest to troche lepiej rozwiązane.
StRuGi
A ja dostalem jakas minute temu takie cos na GG:
QUOTE
Nowa poczta Od: nie_odpisuj@konnekt.info dla strugi, Temat:Powiadomienie o Odpowiedzi - forum i powiadamianie o odpowiedzi
QUOTE(StRuGi)
A ja dostalem jakas minute temu takie cos na GG:
QUOTE
Nowa poczta Od: nie_odpisuj@konnekt.info dla strugi, Temat:Powiadomienie o Odpowiedzi - forum i powiadamianie o odpowiedzi



hmmmmmm... no i?
StRuGi
No z racji tego ze mam skrzynke na inomail.pl , dostaje powiadomienie natychmiastowe o nowej poczcie na GG. wink.gif
QUOTE(StRuGi)
No z racji tego ze mam skrzynke na inomail.pl , dostaje powiadomienie natychmiastowe o nowej poczcie na GG. wink.gif


W sumie jest to rozwiązanie pośrednie, "bo, ponieważ":

1. nie każdy ma skrzynkę, która ma usługę powiadamiania na komunikator o nowej poczcie
2. nie każdy używa wtyczki powiadamiającej o nowej poczcie na serwerze
3. usługa wbudowana na forum byłaby moim zdaniem o wiele bardziej komfortowa

Takie jest moje zdanie tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.