Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: pionowe opisy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
dwiekopy
wczoraj kumpel pokazal mi programik do gg dziki ktoremu mozna wstawiac pionowe opisy, czy obrazki utworzone ze znakow. Niestety konnekt nie widzi opisu zrobionego w ten sposob. Niech ktoś poprawi konnekta pod tym kątem bo takie opisy to fajna sprawa jest biggrin.gif
atol
zadokuj sobie tip-a na belce i będziesz widział taki opis
misia
hmmm... ja nie mam zadokowanego tipa a jednak widze takie opisy, nawet sama robie i jest wszystko ok

ps. jak chcesz takie opisy robic, zaopatrz sie w cos takiego jak Upper Status wink.gif w nim robisz opisisk (ma takze wbudowych pare obrazkow ze znaczkow i mozesz sie nimi posluzyc, lub zrobic wlasny) i wklejasz do K smile.gif
dwiekopy
ja nie stosuje tipa bo nie lubie a chcialbym zeby pionowe opisy byly widoczne na liscie kontaktow
misieknr1
pionowe statusy są zbedne wink.gif ... opisy typu "to jest bardzo...... " są bardzo wk.. denerwujące. Pionowe opisy w tipie nie zawsze dzialają z tego co zauważyłem.
Olórin
QUOTE(misieknr1)
pionowe statusy są zbedne wink.gif ... opisy typu \"to jest bardzo...... \" są bardzo wk.. denerwujące. Pionowe opisy w tipie nie zawsze dzialają z tego co zauważyłem.

Szczerze powiedziawszy od pewnego czasu noszę się z zamiarem zrobienia tego w kzmieniaczu, coś w stylu PSI. Ale to w bliżej nie określonej przyszłości...
misieknr1
QUOTE(Olórin)
QUOTE(misieknr1)
pionowe statusy są zbedne wink.gif ... opisy typu \"to jest bardzo...... \" są bardzo wk.. denerwujące. Pionowe opisy w tipie nie zawsze dzialają z tego co zauważyłem.

Szczerze powiedziawszy od pewnego czasu noszę się z zamiarem zrobienia tego w kzmieniaczu, coś w stylu PSI. Ale to w bliżej nie określonej przyszłości...


Mam nadzieje, że uwzględnisz opcje wyłacz wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.