Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Osoby, które mają Cię na liście
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
grippen
Witam forumowiczów. Przed chwilą do głowy wpadł mi pomysł następujący : wtyczka, która umożliwia wypisanie numerów ID użytkowników gadu-gadu, którzy mają Cię na liście, ale nie znajdują się na Twojej. Tym sposobem można sprawdzić, kto Cię podgląda. Niestety nie znam możliwości i zasady działania Gadu-Gadu, jestem ciekaw czy jest możliwa realizacja mojej propozycji. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.
swap
nie wydaje mi to sie mozliwe. jest cos takiego w jabberze i tlenie, a mianowice autoryzacja.
Sija
* zassij wtyczke kDodatki
* prawym klawiszem na kontakcie -> kDodatki -> pierwsza pozycja w menu

uwaga, dotyczy to tylko kontaktow GG.
sal_er
QUOTE(Sija)
* zassij wtyczke kDodatki
* prawym klawiszem na kontakcie -> kDodatki -> pierwsza pozycja w menu

uwaga, dotyczy to tylko kontaktow GG.
a przepraszam bardzo - o co chodzi? Jak to się ma do tematu? Pierwsza pozycja to chyba P2P. U mnie zresztą nie działa...
pielgrzym
Albo to ja, albo to Wy drodzy współforumowicze nie umiecie czytać :> kolega pisał o wtyczce, która mogłaby wyszukiwać nieznane nam kontakty (te, których my nie mamy na liście), a które mają nas na liście smile.gif np. szpiegujące nas ABW lub Piękna Nieznajoma wink.gif w sumie ciekawa sprawa smile.gif
Sija
QUOTE(sal_er)
QUOTE(Sija)
* zassij wtyczke kDodatki
* prawym klawiszem na kontakcie -> kDodatki -> pierwsza pozycja w menu

uwaga, dotyczy to tylko kontaktow GG.
a przepraszam bardzo - o co chodzi? Jak to się ma do tematu? Pierwsza pozycja to chyba P2P. U mnie zresztą nie działa...


ehh... moze jeszcze raz, bo widze, ze jest ciezko.
* P2P dziala / Uzytkownik za NAT'em - uzytkownik ma Cie na liscie
* Uzytkownik nie ma Cie na liscie - albo sytuacja ma sie tak jak brzmi info, albo user ma wylaczone P2P i ma Cie na liscie.

innego sposobu [nie-inwazyjnego] nie ma. jak dla mnie EOT.
case
QUOTE(pielgrzym)
Albo to ja, albo to Wy drodzy współforumowicze nie umiecie czytać :> kolega pisał o wtyczce, która mogłaby wyszukiwać nieznane nam kontakty (te, których my nie mamy na liście), a które mają nas na liście smile.gif np. szpiegujące nas ABW lub Piękna Nieznajoma wink.gif w sumie ciekawa sprawa smile.gif

mhm.. odpowiedz na zadane pytanie brzmi: nie da sie, gdyz serwery gg musialbyby podawac taka informacje, a nie robia tego [ale idea ciekawa].. :wink:
m4t3k
Kolega mi pisał, że za pomocą wtyczki do gg, jakiejś do logowania statusów, pokazywało mu zmiany opisów nawet tych osób, których nie miał na liście.

Ciekawe, co?

Sija
--> autorowi tematu chodziło akurat o coś odwrotnego do tego co napisałeś - nie o sprawdzenie, którzy użytkownicy nie mają nas na liście, a których my mamy tylko o sprawdzenie, którzy użytkownicy mają nas na liście , a których my nie mamy smile.gif pielgrzym chyba już wytłumaczył.
sal_er
QUOTE(m4t3k)
Sija --> autorowi tematu chodziło akurat o coś odwrotnego do tego co napisałeś - nie o sprawdzenie, którzy użytkownicy nie mają nas na liście,  a których my mamy tylko o sprawdzenie, którzy użytkownicy mają nas na liście , a których my nie mamy :) pielgrzym chyba już wytłumaczył.
Właśnie :>
Light
Otóż jest sposób, aby znaleźć wspaniałe osoby które was podglądają...
Musicie mieć powerGG i ściągnąć sobie wtyczkę Activity Checker,
loguje ona osobe, zmiane jej statusu, i numer GG. Osoby ktorych nie macie na liscie widac golym okiem,
poniewaz w 2 kolumnach sa obok siebie nuemry GG zamiast, nazwa i numer. Zobaczcie a skumacie o co chodzi.
QUOTE(Light)
Otóż jest sposób, aby znaleźć wspaniałe osoby które was podglądają...
Musicie mieć powerGG i ściągnąć sobie wtyczkę Activity Checker,
loguje ona osobe, zmiane jej statusu, i numer GG. Osoby ktorych nie macie na liscie widac golym okiem,
poniewaz w 2 kolumnach sa obok siebie nuemry GG zamiast, nazwa i numer. Zobaczcie a skumacie o co chodzi.


y... ale o co Ci wogóle chossi? :s
Sija
QUOTE(sal_er)
QUOTE(m4t3k)
Sija --> autorowi tematu chodziło akurat o coś odwrotnego do tego co napisałeś - nie o sprawdzenie, którzy użytkownicy nie mają nas na liście,  a których my mamy tylko o sprawdzenie, którzy użytkownicy mają nas na liście , a których my nie mamy smile.gif pielgrzym chyba już wytłumaczył.
Właśnie :>


fakt, sorry :>
dulek000
QUOTE(case)
QUOTE(pielgrzym)
Albo to ja, albo to Wy drodzy współforumowicze nie umiecie czytać :> kolega pisał o wtyczce, która mogłaby wyszukiwać nieznane nam kontakty (te, których my nie mamy na liście), a które mają nas na liście smile.gif np. szpiegujące nas ABW lub Piękna Nieznajoma wink.gif w sumie ciekawa sprawa smile.gif

mhm.. odpowiedz na zadane pytanie brzmi: nie da sie, gdyz serwery gg musialbyby podawac taka informacje, a nie robia tego [ale idea ciekawa].. :wink:


Case, jest taka możliwość! To jeden z bugów GG! wink.gif
pamo
Rzeczywiscie dziala to w wtyczce w Power Project - mogloby tez dzialac w konnekcie .

Moze wystarczy przepisac fragment wtyczki ?

Pozdrawiam,
Olórin
Tak samo działa w GAIM, oraz Mirandzie. Trzeba by podpiąć się pod libgadu i pare zdarzeń obsługiwać po swojemu smile.gif
sal_er
QUOTE(Olórin)
Tak samo działa w GAIM, oraz Mirandzie. Trzeba by podpiąć się pod libgadu i pare zdarzeń obsługiwać po swojemu :)
So...?
case
QUOTE(dulek000)
Case, jest taka możliwość! To jeden z bugów GG! wink.gif
hmm.. faktycznie zanujacy bug, ale skoro jest, to czemu tego nie wykozystac [czyt. osmieszyc sms-express].. :twisted: :wink:
daniolek
Jak się korzysta z gadu - gadu pod tlenem, to też można zobaczyć, po ściągnięciu odpowiedniej wtyczki, a wMirandzie owszem działa, ale tylko podobno wtedy, gdy osoba, o której nie wiemy, a która nas ma wyśle swoją listę na serwer g-g...
Spass
:arrow: powiem szczerze, że taka opcja by mnie bardzo ucieszyła...

może da się to jakoś zrobić? troche podpatrzeć z wtyczek do tego służących w innych komunikatorach...
haber
daniolek, w mirci działa to i już, nikt nawet nie musi nic na serwer importować wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.