Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Minimax II PL
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
maciozo
user posted image

Wydawca: Sonic Records
Mastering: Tadeusz Mieczkowski

1. Thuoc - You Never Know
2. Poza Ciszą - List Od Św. Pawła
3. Less Is More - Street Of Sadness
4. Lesers Bend - Szkło
5. Letko - Amster
6. Drewno From Las - Polski Film
7. Hype - Dosyć
8. Kevin Arnold - Czy To Jest To To
9. The Car Is On Fire - At This Time
10. Root - Hypocrite
11. I_W_O - Być Jak Robert Makłowicz
12. Von Zeit - Froteryzm
13. Rażeni Piorunem - Rzeczpospolita
14. Che! - Alexandra
15. Jacek Kulesza Trio - Su
16. Smok Je Wafel - Thrue
17. Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach - Warszawa

Poszło już 8 tysięcy płyt :!: :!:
Szczegóły http://minimax.info

Co sadzicie o tej płytce?
m4t3k
Co to za gatunek?
maciozo
To jest kompilacja, ale ogólnie klimaty rockowe.
Mozesz sciaganc kawalek zespolu ze strony www:
www.rootband.band.pl
dział 'media'
m4t3k
Fluid brzmi dobrze.. co do kompilacji to wątpię żeby kiedykolwiek wpadła w ręce.
lipa
Składanka rewelacyjna! Chyba nawet bardziej mi się podoba od I. Już się nie mogę doczekać debiutanckiej płyty Kombajnu! Do 17-ego stycznia już nie tak daleko :] Osobiście polecam kawałek I.W.O. - Być jak Robert Makłowicz smile.gif - utwór po prostu wymiata! Bardzo podoba mi się gitarowe granie 'Less Is More' - delikatnie w stylu Hoobastank, albo Finch'a - w każdym bądź razie grają nieźle, ale troszkę gorzej z wokalem - niektórzy po prostu nie mogą śpiewać po angielsku! Zwłaszcza teraz, studiująć fil. ang., zacząłem na to coraz bardziej zwracać uwagę. Co tam jeszcze... Che! - zespół niezły, ale obawiam się, że ich największą zaletą jest to, że brzmią niemalże identycznie jak Pearl Jam... a taka zaleta, to prawie jak wada. 'Letko' i 'Jacek Kulesza' - kapele bardziej chillout'owe, słucha się bardzo przyjemnie. Kevin Arnold - cos w stylu Pogodno, nie wiem, jak reszta twórczości tego zespołu, ale utwór zamieszczony na kompilacji łudząco przypomina klimatem niektóre kawałki pogodne (najbardziej chyba "jak ty się czujesz"). 'The Car Is On Fire' - podoba mi się to, że wokalista umie śpiewać po angielsku (chociaż byćmoże, że tylko w tym utworze, w którym praktycznie prawie cały czas się wydziera, ale brzmi to nieźle :wink: ); z tego co pamiętam kojarzyli mi się troszkę z 'The Vines', ale nie pamiętam dokładnie tego kawałka, więc możliwe, że się mylę, zapamiętałem tyle, że koleś niezłą angielszczyzną wymiata :] Reszta również jest godna uwagi, ale wymienione przeze mnie pozycje podobają mi się najbardziej...
m4t3k
No wokalista Root też ma ciekawy akcent.
m4t3k
QUOTE(maciozo)
To jest kompilacja, ale ogólnie klimaty rockowe.
Mozesz sciaganc kawalek zespolu ze strony www:
www.rootband.band.pl
dział 'media'

Jest już zespół o nazwie Root, jest to czeska kapela chyba metalowa smile.gif

http://www.rootan.net/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.