Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dwa bledy? KUpdate i MP
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
nox_
dziala wam kUpdate
tzn czy laczy wam sie z centralami?
bo nie wiem czy to ja zepsulem czy faktycznie nie dziala

i czy dziala wam bramka miastaPlusa?
bo cos mi przed momentem zwrocilo z bledem
jareq
U mnie działa jedno i drugie
nox_
miasto plusa wywala mi:
Loguje do miasta plusa
blad: 2
wyslalem,

i nic wiecej

a centrale zwracaja mi:
nieprawidlowa odpowiedz servera!

Status-
.misiek
to mnie bardzo dziwi czemu u niektórych bez problemowo działa miasto plusa a u mnie w ogóle ... próbowałem róznych rzeczy i nic, masz jakieś specyficzne ustawienia jareq w tym mieście albo coś ??
NelQ
Nie wiem czemu ale MP czasami wariuje. Usuń SMS.DLL i ściągnij jeszcze raz. U mnie już kilka razy pomogło.
.misiek
QUOTE(NelQ)
Nie wiem czemu ale MP czasami wariuje. Usuń SMS.DLL i ściągnij jeszcze raz. U mnie już kilka razy pomogło.


własnie już pisałeś gdzieś również i mnie po 6 razie usuwania i ponownego pobierania się znudziło i nie działa, muszę się przez tą paskudną dużo ważącą stronę pchać do bramki ... :|
NelQ
QUOTE(.misiek)
(...)
własnie już pisałeś gdzieś również i mnie po 6 razie usuwania i ponownego pobierania się znudziło i nie działa, muszę się przez tą paskudną dużo ważącą stronę pchać do bramki ...  :|


Wiem, że pisałem, bo u mnie pomogło. Może tym razem też pomoże smile.gif
.misiek
jakoś i tym razem nie pomogło ... łe już nie mam siły, może by kotś poprawił coś jak się da ... ??


EDIT:
jeszcze ciekawiej: "błąd 12029" i niby "wysłałem" a nie doszło ...
jareq
QUOTE(.misiek)
to mnie bardzo dziwi czemu u niektórych bez problemowo działa miasto plusa a u mnie w ogóle ... próbowałem róznych rzeczy i nic, masz jakieś specyficzne ustawienia jareq w tym mieście albo coś ??

Nie, nie mam nic zmienionego poprostu standardowy skrypt (MiastoPlusa 2.1 z 12-09-04 który jest w katalogu) i normalne ustawienia.

EDIT:
aha spróbuj zmienić login i hasło u mojego kolegi pomogło :wink:
nox_
ciagle nie dziala mi Kupdate

caly czas nie chce sie laczyc
zwracajac
'Nieprawidlowa odpowiedz serwera'

nawe zainstalowalem K jeszcze raz i nic ciagle to samo
wiec musialo cos sie z serverem stac
?
.misiek
QUOTE(jareq)

EDIT:
aha spróbuj zmienić login i hasło u mojego kolegi pomogło  :wink:


takie proste rozwiązanie biggrin.gif BTHX pomogło wpisanie jeszcze raz loginu i hasła biggrin.gif a ja się męczyłem z miesąc z tym
mystic
QUOTE(nox_)
ciagle nie dziala mi Kupdate

caly czas nie chce sie laczyc
zwracajac
'Nieprawidlowa odpowiedz serwera'

nawe zainstalowalem K jeszcze raz i nic ciagle to samo
wiec musialo cos sie z serverem stac
?


mam ten sam problem, dziwne jest to że u sąsiadki czy też w pracy Kupdate działa idealnie, a program był instalowany z tego samego pliku.
U mnie do jakiegoś czasu było wszystko ok tylko ostatni sie coś popsuło.
Ponowna instalacja konnekta nie pomaga
kamilbeta
Hmmm, mialem , pozmianie systemu tlena, a teraz zainstalowalem na 'dziewiczy' pc z XPsp2 konnekta, a wiec wersje z pelnej paczki, a potem update nowego konnekta (nie beta!) sciagnelo zainstalowalo (nie bez przeszkod w wstylu resetu i zawieszenia sie:) ) ale pozniej tak jak piszecie: kupdate nie dizala! suma kontrolna zla czy cos tam, upd.exe bodajze chce ciagnac?? skasowalem zawartoosc tempa i nic! a wiec cos jest skopane, bo przed instalacja moj pc nie widzal wogole konekta na oczy i nie mialem okazji sie bawic w dziesiatki instalacji przeroznych rzeczy. mowiac krotko, tak jak u kolegow: update nie dziala!
kamilbeta
aha:) znalazlem takie cos, znaczy specjalnie zrobilem pobranie z updatu:)

## [Auto Update] £¹czê z wiadomosc.info
## [Auto Update] Pobieram: Bramki SMS/miasto_plusa
## [Auto Update] = OK
## [Auto Update] Pobieram: Wtyczki/k.Pilot 2.0
## [Auto Update] = OK
## [Auto Update] £¹czê z dl.konnekt.info
## [Auto Update] Pobieram: Wymagane/Instalator/upd.exe
## [Auto Update] = OK
## [CORE] -> T=27e2
## [CORE] >> T=27e2 <<
## [wXP UI] * Stop Long
## [Auto Update] Wyst¹pi³ b³¹d!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.