Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z update.dll
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Fanatyk
Przy udacie otrzymuje komunikat jak na zał.

Załączniki

Masz włączonego konnekta. Jak instalujesz aktualizacje, to musisz mieć go wyłączonego smile.gif

// i żeby nie było - chyba...
dulek000
QUOTE(Jiobel)
Masz włączonego konnekta. Jak instalujesz aktualizacje, to musisz mieć go wyłączonego smile.gif

// i żeby nie było - chyba...


Ewentualnie ten plik jest "tylko do odczytu"
NelQ
Najlepiej przy aktualizacji po zamknięciu poczekać kilka sekund, nawet jeśli wydaje się, że program jest zamknięty.
Olórin
U mnie jak sie nie chce zamknąc to ubijam proces tongue.gif Menedżer procesów mam w autostarcie.
to_mee
No w sumie mam podobny problem - wyskakuje mi komunikat z podobnym bledem, tylko dotyczy on konnekt.exe - pisze ze plik nie mogl zostac zapisany ..
I co poczac ?
Konnekt.exe nie ma nic w atrybutach pliku ustawione ( wiec nie jest ty lko do odczytu ), jak rozpoczynam aktualizacje to na liscie procesow tez go juz nie ma, wiec nie jest uruchomiony ...
Moze mi ktos pomoze ??
NelQ
QUOTE(to_mee)
No w sumie mam podobny problem - wyskakuje mi komunikat z podobnym bledem, tylko dotyczy on konnekt.exe - pisze ze plik nie mogl zostac zapisany ..
I co poczac ?
Konnekt.exe nie ma nic w atrybutach pliku ustawione ( wiec nie jest ty lko do odczytu ), jak rozpoczynam aktualizacje to na liscie procesow tez go juz nie ma, wiec nie jest uruchomiony ...
Moze mi ktos pomoze ??


Przed aktualizacją zabij proces Konnekta.
hao
I upewnij się czy masz uprawnienia do zapisywania plików w katalogu Konnekta (chyba że nie masz wXP / NT lub systemu plików NTFS)
mysia
QUOTE(hao)
I upewnij się czy masz uprawnienia do zapisywania plików w katalogu Konnekta (chyba że nie masz wXP / NT lub systemu plików NTFS)


A mi wyskakuje błąd, że nie mam uprawnien do zmieniania pliku msg.dtb.
Mam WinXP. Mogę coś z tym zrobić..? Jak..?

Z góry dziękuję.
NelQ
Jeśli uprawnienia nadał użytkownik z prawami administratora to zmienić też musi je administartor.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.