Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zamykanie konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Fanatyk
Po ostatnich updejtach przy zamykaniu konnekta otrzymuję najpierw komunikat z błędem krytycznym a następnie to:

Załączniki

misieknr1
było http//www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3276 możliwe, że o to chodzi
Fanatyk
THX :]
gordonfreeman
Mam dokładnie ten sam problem(mówię o Runtime error). Czy może mi ktoś poradzić? Nadinstalowałem starszą wersję konnekta ale to i tak nic nie daje. Co mam teraz zrobić, i gdzie są trzymane wszystkie dane na temat mojego profilu wraz z całym archiwum wiadomości (nie skłamię jak powiem że mi zależy na nim)? Czy można jakoś ręcznie wyłączyć wtyczki (bo moze to jedna z nich wywala błąd)? A jeśli podać log to z jakiego pliku (bo sam nawet nie widzę kandydata na podejrzanego oglądając ów plik)?
Chciałbym nadal używać Konnekt'a a nie przerzucać się na coś innego dlatego wdzięczny byłbym wam za pomoc.
misieknr1
QUOTE(gordonfreeman)
Mam dokładnie ten sam problem(mówię o Runtime error). Czy może mi ktoś poradzić? Nadinstalowałem starszą wersję konnekta ale to i tak nic nie daje. Co mam teraz zrobić, i gdzie są trzymane wszystkie dane na temat mojego profilu wraz z całym archiwum wiadomości (nie skłamię jak powiem że mi zależy na nim)? Czy można jakoś ręcznie wyłączyć wtyczki (bo moze to jedna z nich wywala błąd)? A jeśli podać log to z jakiego pliku (bo sam nawet nie widzę kandydata na podejrzanego oglądając ów plik)?
Chciałbym nadal używać Konnekt'a a nie przerzucać się na coś innego dlatego wdzięczny byłbym wam za pomoc.
przeczytaj temat do ktorego wysłałem linka a dowiesz sie jak poradzic sobie tym problemem. Pytasz o to samo co Fanatyk.
gordonfreeman
Wszystko ładnie pięknie, ale gdybym miał taką wtyczkę, bo wogóle nie mam jej w katalogu wtyczek (i tak jej nigdy nie używałem). A i tak by wyłączyć ewentualną inną sypiącą program wtyczkę to i tak nie wiem, bo wtyczki wyłączałem tylko z poziomu programu a on się w końcu wywala na starcie.
Jakbyco system to Windows 2000. Pomoże ktoś?

update:
U mnie się program wywala takim komunikatem na starcie i w ogóle nie mogę uruchomić Konnekt'a (chyba trochę za bardzo roztargniony i znerwowany wcisnąłem swój problem w zły wątek). Mała wskazówka: uruchamia się ten wizard'zik który mnie się pyta jakiego Konnekt'a użyć (prosty czy zaawansowany interfejs) i obojętnie co wcisnę Konnekt zawsze się wywali (nawet nie uruchomi się na chwilę) komunikatem takim samym jak w obrazku na początku wątku.
lhs
QUOTE(gordonfreeman)
A i tak by wyłączyć ewentualną inną sypiącą program wtyczkę to i tak nie wiem, bo wtyczki wyłączałem tylko z poziomu programu a on się w końcu wywala na starcie.

Uruchom program z parametrem -plugins.
gordonfreeman
Dobra dzięki, fakt, mogłem trochę bardziej ruszyć główką. Powyłączałem wszystkie wtyczki oprócz GG i uruchomiło się. Poszperam co wywalało Konnekt'a
gordonfreeman
Po właczeniu wtyczki kstatus wystąpiły:
komentarz błędu krytycznego
QUOTE
Critical structured Exception \"Access Violation\" occured at adress 0x00EF5A0D in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 30010(0x0 , 0x0)(30B) [kStatus->GG]

Stack trace:
.00005A0D  [kStatus_0.0.3.5]



Nastąpi zamknięcie programu!


standardowy
Runtime error
i jeszcze windowsowy błąd aplikacji
Aule
Używasz kStstusa??? Zmień na kSL'a - http://pz16.alternatywa.info/
lhs
Wtyczka kStatus została zastąpiona wtyczką ksl (kStatusLog).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.