Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ignorowanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Dwutlenek
realv
Ostatnio popularne staje się spamowanie na tlenie w następujący sposób:

koleś przeszukuje listę wg miasta, dodaje dużo ludzi do listy i wysyła mesga w stylu: dodaj mnie do listy, a przy zakupie butów/kompa otrzymasz rabat (obydwa przypadki zaliczyłem:)).

Mogę oczywiście wrzucić go do listy ignorowanych. Niestety, oni są upierdliwi i na drugi dzień robią to samo - a dwutlenek@konnekt nie potrafi ignorować komunikatów, typu "kontakt@tlen.pl prosi o autoryzację".

Szłoby rozpoznać typ komunikatu serwera? I odpowiednio go zignorować?
Olórin
Jak znajde czas to zrobie wtyczke do ignorowania próśb o autoryzacje, wraz z bocikiem wysyłającym tekstową wiadomość "Poproś słownie a dostaniesz tongue.gif" :]
_menic_
Pobaw sie opcją konfiguracja>Interfejs>wiadomosci>spoza listy
realv
QUOTE(_menic_)
Pobaw sie opcją konfiguracja>Interfejs>wiadomosci>spoza listy


Ta opcja akurat mi nie pasuje - gg podaję np przy ogłoszeniach o sprzedaży.
Zignorować łatwo w tym przypadku akurat :)

QUOTE(Olórin)
Jak znajde czas to zrobie wtyczke do ignorowania próśb o autoryzacje, wraz z bocikiem wysyłającym tekstową wiadomość \"Poproś słownie a dostaniesz Razz\" :]


Taka wtyka, to byłby naprawdę niezły ficzer - tylko, że musiałaby być opcja whitelisty, czy coś - np dla całego rodzaju usług - typu broadcasty serwerów jabbera.
dulek000
QUOTE(realv)
QUOTE(_menic_)
Pobaw sie opcją konfiguracja>Interfejs>wiadomosci>spoza listy


Ta opcja akurat mi nie pasuje - gg podaję np przy ogłoszeniach o sprzedaży.
Zignorować łatwo w tym przypadku akurat smile.gif


Możesz ustawić coś takiego:
"Witaj. Jesteś z poza mojej listy. Jeśli nie wysyłasz łańcuszków i innych głupot wpisz: lista"

Oczywiście hasło to "lista"
Olórin
QUOTE(dulek000)
QUOTE(realv)
QUOTE(_menic_)
Pobaw sie opcją konfiguracja>Interfejs>wiadomosci>spoza listy


Ta opcja akurat mi nie pasuje - gg podaję np przy ogłoszeniach o sprzedaży.
Zignorować łatwo w tym przypadku akurat smile.gif


Możesz ustawić coś takiego:
"Witaj. Jesteś z poza mojej listy. Jeśli nie wysyłasz łańcuszków i innych głupot wpisz: lista"

Oczywiście hasło to "lista"


W jego przypadku nie jest to dobry pomysł, zresztą filtr nie bierze pod uwagę próśb o autoryzację, a o to chodzi wink.gif

A co będzie jeśli go nie bedzie przy kompie ? Filtr odpowie z opóźnieniem, i generalnie nie bardzo smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.