Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z Konektem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
DevilYoko
niemam pojecia co sie dzieje ale po ostatnim updaicie konekt wywala mi blad i cala reszta systemu sie wali... Niewiem co z tym zrobic a Konekta bardzo lubie i bardzo mi sie podoba i nadal chcialabym na nim dzialac... Pomocy...
Daarth
no to proponuje dac logi (kat. konnekta/data/log) bo tak to nie wiadomo co sie dzieje.
DevilYoko
Ci powiem ze to takie proste nie jest bo konekt usunelam bo za kazdym razem mi sie kopal i az tak sie zdenerwowalam ze wywalilm... ale wyswietlalo najpierw mi glad konekta, niebieski ekran, blad explolera, niebieski ekran i tak po kolei wszystkie programy sie sypaly --;
sleesh
Masz windowsa 98 lub Me? Jezeli tak to proponuje zamiane na XP , jest naprawde dobry , i zainstalowanie na nim konnekta ze swiezej nowej paczki ktora ma sie ukazac na dniach ;]
DevilYoko
Oj to takie proste nie jest smile.gif Mam win98 i na XP mimo iz wiem ze jest leprzy nie da rady zmienic sad.gif za slaby sprzet... Domyslalam sie ze mi sie to kopie z tego powodu ze mam stary system... Ale niestety nie jestem w stanie nic na to poradzic sad.gif
sleesh
Podaj swoj sprzet , moze cos poradzimy ... ;] XPka da rade oodchudzic tak ze bez wiekszych problemow bedzie chodzil na naprawde starych kompach... ;] Jak chcesz cos wiecej sie dowiedziec to odezwij sie na gadu , jabberze lub tlenie : >
NelQ
Możesz też zajrzeć tutaj. To co prawda artykuły dotyczą przyspieszania WinXP, ale w tym wypadku większość porad może Ci pomóc.

KLIK
KLIK
KLIK
sleesh
QUOTE(NelQ)
Możesz też zajrzeć tutaj. To co prawda artykuły dotyczą przyspieszania WinXP, ale w tym wypadku większość porad może Ci pomóc.

KLIK
KLIK
KLIK


NelQ jeszcze raz takie cos zrobisz to cie za jaja powiesze... Nie widzisz ze ja tu sie proboje zapoznac z kolezanka ? ;PPP
pielgrzym
XP hula juz na 300MHz i 128MB RAMu (sprawdzam to empirycznie codziennie, na kompie rodziców wink.gif ). Wystarczy wywalić style, ładne ekrany logowania i część usług smile.gif niemniej nie wiem, czy praca na W98 nie jest w takim przypadku bardziej komfortowa smile.gif
NelQ
QUOTE(sleesh)
(...)
NelQ jeszcze raz takie cos zrobisz to cie za jaja powiesze... Nie widzisz ze ja tu sie proboje zapoznac z kolezanka ? ;PPP

To ja się już nie odzywam bo jestem przywiązany do swoich części ciała. (tkankami) wink.gif
DevilYoko
no i tu moi drodzy panowie jest problem... Moj komp nie dosyc ze jest sary to jeszcze przezuty i wypluty przez meczenie go poprzez moja rodzicielke to raz a nawet jesli bym zmienila winde na XP to by mnie matula powiesila za szyje bo jaj nie posiadam :P No niestety bede musiala sie obejsc bez mojego ukochanego Konekta ;_;
Dzieki w kazdym razie za pomoc ^^
Lukas77
QUOTE(DevilYoko)
no i tu moi drodzy panowie jest problem... Moj komp nie dosyc ze jest sary to jeszcze przezuty i wypluty przez meczenie go poprzez moja rodzicielke to raz a nawet jesli bym zmienila winde na XP to by mnie matula powiesila za szyje bo jaj nie posiadam tongue.gif No niestety bede musiala sie obejsc bez mojego ukochanego Konekta ;_;
Dzieki w kazdym razie za pomoc ^^


Tak mało tu dziewczyn a Ta odchodzi sad.gif Ludzie radźcie co dalej, może ktoś z Was blisko mieszka i zregeneruje koleżance W98 tak żeby konnekt chulał :-)
duzybialy
A nie dałoby się naprawic tego błędu bez zmiany Windowsa?
Konnekta naprawdę lubię, po tym nieszczęśliwym updacie był jeszcze piękniejszy.

Oczywiscie mogę działać na tym starym, niezupdatowanym, ale to już nie to samo :]
Sahasrara
Mój kolega z w98 też narzekał że mu k. zarzyna pamięć itd. Szkoda że tak jest, ale może to nie jest wina samego programu, tylko jakieś wtyczki/wtyczek.

Odnośnie DevilYoko, zawsze można tego starego windowsa zreinstalować... Przecież nie trzeba przy tym tracić wszystkich dokumentów itd. i nie jest to aż takie trudne.
DevilYoko
Ja to juz wszystkiego probowalam :D Doslownie i w przenosni :P A konekt ponownie instalowalam po formatce i ponownym zainstalowaniu windy... akurat w tym czasie pojawil sie ten updait... i kopalo mi to totalnie wszystko... Wydaje mi sie ze nowsza wersja konekta jest wlasnie przeznaczona pod XP i wsio... Bo na XP-eku nadal ladnie smiga :D Jak zmienie kompa o bede miala dalej i konekt ale to troche potrwa -_-
I czy ktos tu mowil ze ja odchodze? ;P Ja poprostu dziekuje za okazana pomoc :D
Varabi
Mam win98 i identyczny błąd. Zauważyłem, że występuje on średnio raz na 3 próby, kiedy najedzie się myszką na ikonkę Konnekta w tray'u. Potem sypie się wszystko i trzeba restartować kompa. Ale znalazłem sposób!!! To ma coś wspólnego z opisowymi statusami. Po prostu przestałem ustawiaś statusy opisowe. Od tamtej pory nie padł mi ani razu.
DevilYoko
No i fajnie.. Ale co to za frajda miec cos i niemuc kozystac ze wszystkich opcji?
Varabi
Wiem, że to do bani. Ale na inny komunikator nie przesiądę się za Chiny Ludowe! :x One wszystkie są brzydkie i nie mają tylu fajnych opcji. A Windowsa XP też nie zainstaluję, bo mam dziadowski sprzęt. :? Mogę tylko po cichu liczyć, że twórcy może jakoś naprawią te błędy.
DevilYoko
Narazie na naprawe bledow niemamy co liczyc ;P A jesli hodzi o komunikatory to tez przeszukalam full tego... Teraz mam AQQ (Akuku) ktore jest calkiem fajne ale zeby tez fajnie wygladalo to trzeba w nim sie pobawic :)
Olórin
AQQ ? ble :] Jabbera nawet nie obsluguje :>

Ostatnio pozytywnie zaskoczył mnie Skype, poprostu świetny [nie chodzi mi o rozmowy głosowe, a o wiadomości tekstowe]. Twórcy bardzo się starają, napewno nie zagrozi on np. ICQ, ale wypełnili niszę rozmów głosowych i grupowych :] Pare kliknięć i mamy konferencję smile.gif
DevilYoko
Racja uzywam skype ale tylko do rozmow a najwiekrzy jego mankament u mnie to to ze mi kompa wiesza ;P wiec musze szukac cos optymalnego dla mojego kompa bo albo mi sie system wali albo mi system wiesza :D od cala filozofia ;P
sleesh
format c: dobry na wszystko ;P
DevilYoko
Spoko znam wlasciwosci formatki ;P myslisz ze nie prubowalam? Nawet po tym mi sie walilo ;P
Lukas77
Może wentylator na procku stanął? Ewentualnie wymiana zasilacza tongue.gif
DevilYoko
Nie nie sam sprzet byl sprawdzany... Jestt po prostu za stary komp na nowe programy :)
sleesh
Przybliz konfiguracje to powiemy ci czy za stary czy nie tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.