Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wiadomosc zbiorowa
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
41m4r
Mam propozycje do tworcow programu Konnekt dodania nowej funkcji. Zblizaja sie swieta nowy rok i wysylania zyczen swiatecznych, przejawia sie to tym ze co krok od ludzi kozystajacych z programu GG lub innych komunikatorow dostajemy zyczenia jako nowa konferencje z polowa ludzi ktorych nie mamy na liscie gdyz nie sa to nasi zajomi. W druga strone dziala to podobnie. Chcac wyslac zbiorowe zyczenia musimy ropoczac konferencje. Dlatego chcialem zaproponowac Tworcom Konnekta stworzenie funkcji na wzor funkcji w Tlenie(obecnie chyba jedynym komunikatorze posiadajacym ta funkcie niestety) Wyslij wiadomosc. Funkcja ta pozwalala by na wyslanie wiadomoci zbiorowej bez rozpoczynania konferencji z wieloma kontaktami.
Tworcom programu polecam sprawdzic jak dziala to w Tlenie gdyz tam widoczny jest sposob dzialania tej funkcji. Mamy wiec do wyboru naciskajac na dany kontakt lewym przyciskiem myszy(LPM) jesli kontakt jest aktywny normalna rozmowe, jesli nacisniemy (PLM) pokazuje sie menu z ktorego mozemy wybrac rozmowa/wiadomosc/konferencja. W konnekcie zaznaczjac zbirorowo kontakt dodana byla by opcja Wiadomosc nad Konferencja jako domyslna funcja, dla zbiorowych kontaktow.
Mam nadzieje ze zamysl funkcji zostal wmiare obrazowo przedstawiony przezemnie. Licze ze funckcja ta zostanie juz w najblizszym updacie dodana do Konnekta gdyz bardzo sie przydaje nie tylko do wysylania zyczen siwatecznych. biggrin.gif
mefju
Funkcja SPAM w kDodatkach...
_menic_
SPAM w kDodatkach to tylko namiastka tego. A co do autora tematu... Na ten temat było juz duzo dyskusji na forum ale i tak nic one nie dały :?
bakerss
Jestem na nie smile.gif Najlepiej to rzucić wszystkim hurtowe życzenia i mieć spokój :/ zresztą służyło by to do spamu i łańcuszków, czego nikt nie lubi ;]
froger_mcs
a no wlasnie, zyczenia wysyla sie 2,3 do 4 razy w roku wiec nie wiem czy jest sens robienie do tego oddzielnej wtyczki tongue.gif . A co do spamu to chyba lepiej wysylac maile :twisted: bardziej oplacalne :twisted:
Zakrn
Hm...
A pomyślał ktoś, że w ten sposób moglibyśmy troche nowych użytkowników znaleźć? Wystarczyłoby, żeby taka wtyczka dodawała do każdej wiadomości:
QUOTE
Masz dość spamu, łańcuszków i innego badziewia? Odkryj najlepszy komunikator pod słońcem - Konnekt  http://www.konnekt.info/
case
ufffffff.. co swieta to samo.. jest juz chyba milion takich watkow.. :roll:
po co prowadzic kolejna dywagacje na ten sam temat, ktory za kazdym kolejnym razem do niczego nie prowadzi.. :? :roll:
41m4r
nie bede wypowiadal sie o waszej "inteligencji" bo nie wypada oczerniac blizbnich przed swietami. Bo watpie zeby zrozumial ktos o co chodzi w tym co opisalem. Czy ktorys z was kozystal kiedys z tlena?

Zaznaczajac kilka kontaktow moge jedynie rozpoczac konferencje a ja niechce rozpoczynac, konferencji tylko wyslac jedna wiadomosc do kilku osob. Zaden z was "intelektualistow" nie zrozumial ze moze byc tak ze mam grupe znajomych do ktorych czesto wysylam ten sam link np lub te samo zaproszenie "idziesz na piwo ?" a wspominajac o swietach i zyczeniach chodzilo mi o bardziej obrazowe przedstawienie problemu ale widze ze zaduzoo nie zrozumieliscie.

PS. Z odpowiedzi waszych rozumiem ze naprawde komunikator ten jest na TAK biggrin.gif
Pozdro dla wszystkich intelektualistow i ludzi chcacych rozwijac ten komunikator.


......SPAM tez ze wymyslili... :/
dulek000
QUOTE(41m4r)
nie bede wypowiadal sie o waszej \"inteligencji\" bo nie wypada oczerniac blizbnich przed swietami. Bo watpie zeby zrozumial ktos o co chodzi w tym co opisalem. Czy ktorys z was kozystal kiedys z tlena?

Zaznaczajac kilka kontaktow moge jedynie rozpoczac konferencje a ja niechce rozpoczynac, konferencji tylko wyslac jedna wiadomosc do kilku osob. Zaden z was \"intelektualistow\" nie zrozumial ze moze byc tak ze mam grupe znajomych do ktorych czesto wysylam ten sam link np lub te samo zaproszenie \"idziesz na piwo ?\" a wspominajac o swietach i zyczeniach chodzilo mi o bardziej obrazowe przedstawienie problemu ale widze ze zaduzoo nie zrozumieliscie.

PS. Z odpowiedzi waszych rozumiem ze naprawde komunikator ten jest na TAK biggrin.gif
Pozdro dla wszystkich intelektualistow i ludzi chcacych rozwijac ten komunikator.


......SPAM tez ze wymyslili... :/


No więc SPAM w k.dodatkach jest dla Ciebie. Jest to bardzo podobna funkcjonalność.
lhs
Po jaką cholerę z uporem maniaka za każdym razem wciskasz "cytuj" - ??????
_menic_
QUOTE(lhs)
Po jaką cholerę z uporem maniaka za każdym razem wciskasz \"cytuj\" - ??????
bo nie trzeba scrollować myszką do odpowiedz laugh.gif
lhs
Jeżeli odpowiadasz na ostatniego posta w danym temacie - nic nie trzeba scrollować. I naprawdę nie ma najmniejszego sensu cytować w takim wypadku całego posta - jak dulek uwielbia robić.
Olórin
Nie widzę sensu prowadzenia dalszej dyskusji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.