Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: import listy kontaktów na wlasny server...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Opcja umozliwiala by eksportowanie listy kontaktow na nasz server.. w opcjach user wpisuje adres servera i haslo a konnekt uploaduje liste kontaktow na nasz wlasny server (podany w opcjach) to jest chyba mozliwe?
hao
Poczekaj, aż będzie import/export ustawień (czyli Dtb<->xml). Będzie można importować/exportować absolutnie dowolne ustawienia...
Flind
to było by dobre bo jak narazie jak cche cos zrobic z kontaktami na czas ormatu albo gdzies przeniesc to cąłym folder prfilu kopjuje na jakies ftp i sobie przenosze lub przechowuje
Ludwik
Flind: A dlaczego nie na serwer gg?
Flind
ale wtedy sie nie skopjuja inne rzeczy ktore mozna podac w konnekcie takie jak adres, pozatym w konnekcie jest dosc sporo sutawien i za kazdym razem nieche mi sie ustawic wszystko od nowa bo za duzo to trwa wiec juz łątwiej jest sakopiowac profil ale fajnie by było gdyby mozna było wwłasnie eksportowac gdzies tagze adreesy i ustawieniajaki ma juz ustawione uzytkownik
Heh mi chodziło o taka opcje:
-wpisuje w konnekcie adres servera login i haslo a konnekt sam uploaduje all na serv i po sprawie z sciaganiem danych bedzie podobnie.. i co Hao jest to do zrobienia?
Flind
tez fajny bajer i jestem za. kazdy tylko musi miec załozony serwer ftp np na republice ale to jzu chyba nie jestwielki problem pod warunkiem ze nie jest sie dziewczyna tongue.gif
hao
Najpierw musi być coś, co zamieni te dane w tekst... A konkretniej w XMLa. Potem będziemy się bawić...

Na pewno będzie można robić łatki na konfigurację, np w ten sposób będzie można coś na kształt ustawień wystroju... (czyli jednym słowem wybiórcze ładowanie ustawień do konfiguracji)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.