Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: smsy ciag dalszy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
srogi
Nie moge wyslac smsow do zadnego operatora. Pojawia sie napis: Uzytkownik nieautoryzowany.....

Na GG nigdy nie bylo problemow z nieautoryzowanym itd poza tym nie musialem niczego rejestrowac , komunikator robil to bez zadnej rejestracji
Dlaczego komunikator nie wybierze jakiejkolwiek dobrej bramki i nie wysle smsa bez zbednych ceregieli?

Czy mozna cos na to poradzic??
NelQ
KLIK
KLIK

A następnym razem SZUKAJ!!
srogi
dzieki

Niestety nie pomoglo
Mimo ze sciagnalem wyyczke 3 razy.....

Moze ktos by sie tym zajal
Generalnie program ok ale z takim bledem uzywanie go nie ma sensu.........moze jednak GG lepszy...?

Wesołych Swiąt
Lwiczek
Ja nie mam problemów z wysyłaniem sms... jak ci nie pasuje K to wróć do GG... nikt Cię tu nie trzyma...
gilek
QUOTE(srogi)
dzieki

Niestety nie pomoglo
Mimo ze sciagnalem wyyczke 3 razy.....

Moze ktos by sie tym zajal
Generalnie program ok ale z takim bledem uzywanie go nie ma sensu.........moze jednak GG lepszy...?

Wesołych Swiąt

Gadu-gadu to komunikator wielce komercyjny :] Więc ma masę hajsu :] A z masą pieniędzy podpisanie jakiejkolwiek umowy raczej nie jest trudne. Nikt nie zarabia na konnekcie dlatego do wysyłania głupich smsów potrzebne są jakieś Twoje umiejętności. Tyle tongue.gif Wesołych Świąt !
m4t3k
QUOTE(gilek)
Gadu-gadu to komunikator wielce komercyjny :] Więc ma masę hajsu :] A z masą pieniędzy podpisanie jakiejkolwiek umowy raczej nie jest trudne.  Nikt nie zarabia na konnekcie dlatego do wysyłania głupich smsów potrzebne są jakieś Twoje umiejętności. Tyle tongue.gif Wesołych Świąt !

Moje umiejętności nie są wystarczające aby cieszyć się z smsów w konnekcie. Po 3 próbach męczenia wtyczki SMS i reinstalacjach k. nie udało mi się wysłać ani jednego smsa :oops:
Lwiczek
Skontaktuj sie ze mna na GG - podesle ci zestaw plugin + skrypty do sms ktore u mnie dzialaja... ;]
m4t3k
Ok, już udało mi się wysłać smsa 8) tylko mam problem - mam dwie bramki - Era Omnix na rejestrację i Idea - dla jednego numeru przy wysyłaniu pojawia mi się tylko bramka Era Omnix i nie chce wysłać ( 10 - nieznany kod błędu wyświetla ). Domyśliłem się, że chodzi o to że to nie telefon z siebi Era, bo przez bramkę tą też nie da i wyświatla, że można za jej pomocą wysyłać tylko na numery Ery.

Ok, a więc w czym problem? Otórz przez komunikator tlen.pl wysyła mi pod ten sam numer bezproblemowo nawet nie musze wpisywać żandego hasła :]

Ktoś wie co to za sieć? 691 628 xxx

A, i ten problem z historią, wyświetla historię smsów zamiast rozmów - naprawi to ktoś kiedyś? smile.gif
malcoolm
5 x x - IDEA
6 x parzysta - ERA
6 x nieparzysta - PLUS
build
nom wtyczka to esesmanow dziala ok tylko dlaczego po wpisaniu numeru heyah w ktorym trzecia cyfra nie jest osemka, nie ma do wyboru bramki "ery podstawowej" ??
m4t3k
Ok, to pod numer Ery udało mi się wysłać ze strony z bramki Era Omnix a przez Konnekta już nie ( 10 - nieznany kod błędu ) wtf?
build
mi tam piknie dziala bramka do ery. sle mesy z niej pod kazdy numer nawet do heyah ale tylko pod 888 ;(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.