Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z "aktywnoscia" "?" kontaktow.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
olkowski
Po zaktualizowaniu konnekta do wersji 0.6.21.120 pojawil sie problem z odswierzaniem tzw. ikony aktywnosci, lista odswieza sie tylko po wejsciu w konfiguracje, dodam tylko ze w wersji 0.6.19.111 wszystko bylo ok i po 20 minutach ikonkna zmieniala sie na normalna. czy jest na to jakas rada?
Olórin
U mnie działa, chociaż nie wiem czy po 20 minutach. Postuluję o wprowadzenie opcji do ustawienia tego czasu wink.gif
case
QUOTE(Olórin)
U mnie działa, chociaż nie wiem czy po 20 minutach. Postuluję o wprowadzenie opcji do ustawienia tego czasu wink.gif

jak dobrze pamietam, to mniej wiecej 5 razy juz sie tego domagales, ale hao byc gluchy na nawolywania.. :wink:

ja popieram postulat jak najbardziej..
olkowski
hehe no wszystko spoko:-) tylko dalej nie wiem co z tym fantem;-) pozdr
NelQ
QUOTE(case)
QUOTE(Olórin)
U mnie działa, chociaż nie wiem czy po 20 minutach. Postuluję o wprowadzenie opcji do ustawienia tego czasu wink.gif

jak dobrze pamietam, to mniej wiecej 5 razy juz sie tego domagales, ale hao byc gluchy na nawolywania.. :wink:

ja popieram postulat jak najbardziej..


Ja też ze 2 razy prosiłem. Ale żadnej reakcji sad.gif
gremlin
he, a w innych-starszych wersjach ten czas oczekiwania (20 min) jest równie długi?
jareq
QUOTE(NelQ)
QUOTE(case)
QUOTE(Olórin)
U mnie działa, chociaż nie wiem czy po 20 minutach. Postuluję o wprowadzenie opcji do ustawienia tego czasu wink.gif

jak dobrze pamietam, to mniej wiecej 5 razy juz sie tego domagales, ale hao byc gluchy na nawolywania.. :wink:

ja popieram postulat jak najbardziej..

Ja też ze 2 razy prosiłem. Ale żadnej reakcji sad.gif

Także kilka razy o to prosiłem - hao tego nie robi bo moze nie za bardzo sie da i jeśli rzeczywiście tak jest to przydało by się go zmniejszyć choiaż do 10 min
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.