Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zwolnione działanie gier przy konekcie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
marhewek
od update strasznie gry mi mielą jak mam włączonego konekta poradzi ktos cos na to sad.gif
wylanczaj konnekta jak idziesz grac.
_menic_
QUOTE(marhewek)
od update strasznie gry mi mielą jak mam włączonego konekta poradzi ktos cos na to sad.gif
zakladam ze masz win98. I na to nic sie nie poradzi bo sam tak miałem sad.gif
foxtwo
skoro chcesz grac to nie rozmawiac... ;];] turn it off :wink:
marhewek
gram w tibie naprzyklad i trenuje wiec chcem gadać ale chodzi o to że przed update tak nei bylo mam wina ME
froger_mcs
heh gratuluje wyboru, z tego co mi wiadomo to winME jest najwolnieszym systemem micrsoftu (nawet DOS byl szybszy wink.gif )
marhewek
z tego co mi wiadomo sie mylisz po 5 latach praktyki na kompie wiem że ME szybciej sie pierdoli ale szybszy jest i ma wiecej opcji ale nie chodzi o windowsa tutaj tylko o jebany konnekt
NelQ
Ale co by nie mówić to WinME do najlepszych nie należy. Zainstaluj sobie XP albo 2000. Na obu nie miałem żadnych problemów z Konnektem.
Olórin
QUOTE(marhewek)
z tego co mi wiadomo sie mylisz po 5 latach praktyki na kompie wiem że ME szybciej sie pierdoli ale szybszy jest i ma wiecej opcji ale nie chodzi o windowsa tutaj tylko o jebany konnekt

Ćwiczysz przeklinanie na czas ? :evil:
atol
ma prawo do zdenerwowania bo ptytał się jak ten problem rozwiązać a ludzie zaczeli mu gadac o win Me zamiast skupić się na problemie.

to ja spróbuje pomóc:
sprawdzaj jak działa goły konnekt a jak z poszczegulnymi wtyczkami bo niektóre, zapewne, mają drobniejssze błędy które moga powodowac take zwalanianie komputera
Aule
Wyłączaj po jednej, aż błąd przestane występować, albo w drugą stronę - wyłącz wszystkie i włączaj po jednej :wink:
Olórin
QUOTE(atol)
ma prawo do zdenerwowania bo ptytał się jak ten problem rozwiązać a ludzie zaczeli mu gadac o win Me zamiast skupić się na problemie.

Co nie oznacza że ma odrazu bluzgać! Tak wogóle to z tego co pamiętam problem był poruszany przez jakiegoś użytkownika notebooka, bo konnekt robił u niego na 98 fałszywe zużycie procesora (nie muliło kompa, ale bateria skutecznie sie wyładowywała). Niestety nie mogę znaleźć tego wątku przez wyszukiwarkę sad.gif

Co nie zmienia faktu że Konnekt z założenia projektowany jest pod WXP i na innych może działać trochę inaczej wink.gif
marhewek
nareszcie dokładnie tak jak muwisz Atol dzieki wielkie za pomoc
daroc
Skoro rozwiązałeś swój problem, to może podasz jego przyczynę, żeby inni też mogli się dowiedzieć bez mozolnego poszukiwania felernej wtyczki metodą prób i błędów?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.