Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowe "dymki" z podpowiedziami
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
daroc
Sugerowałbym możliwość wyłączenia nowych "dymków" ("baloników") z powiadomieniami, chociażby do ikonki w trayu, ponieważ np. na moim kompie (P166, 32 RAM) te dymki chodzą trochę powolnie... A wydaje mi się, że komunikator powinien być na tyle zoptymalizowany, żeby nie trzeba było wyłączać wszystkich innych programów, aby móc go poużywać/pogadać... :roll:
NelQ
"Ustawienia" -> "Wybierz swój stopień zaawansowania" -> ">>" -> zmniejsz "Ilość podpowiedzi"
alberht
wydaje mi się, że nie o to chodziło... mam ustawiony zaawansowany i sie pokazuje ;p daroc'owi chodi o balonik pokazujący statusy o opisy na różnych sieciach po najechaniu na ikone w tray'u - ustawienia -> interfejs -> powiadomieina -> [ ] wyświetlaj informację o statusie wszystkich sieci - odhacz to wink.gif będzie się pokazywało mniejsze okienko wink.gif
daroc
Zawsze to coś.
Ale mi chodzi głównie o to, że ten "ładny dymek" otwiera/pojawia się wolniej i także wolniej (po dłuższym czasie) znika.
Poza tym wcale nie podoba mi się to, że po najechaniu na niego, dymek nie znika wcale.
Zakrn
Chodzi Ci pewnie o wtyczkę k.notify. Konfigyracja -> wtyczki -> k.Notify -> odznacz wszystkie "powiadomienia". Albo po prostu wyłącz wtyczkę w Menu wtyczek.
daroc
Nie, nie chodzi o tip od wtyczki k.notify.
Chodzi o nowy dymek, który pojawia się po najechaniu na ikonkę w trayu od aktualizacji z 22.12.2004.
case
QUOTE(daroc)
Zawsze to coś.
Ale mi chodzi głównie o to, że ten \"ładny dymek\" otwiera/pojawia się wolniej i także wolniej (po dłuższym czasie) znika.

z tym sie zgodze.. ladniejszy, ale wolniejszy [zwlaszcza na moim C400 MHZ :?]..
nix
ja tez chce mozliwosci wylaczenia tego... ze wzgledow estetycznych :twisted: kompletnie mi sie nie podobaja i dodatkowo wkurza mnie ich skokowy ruch... wywalic ta tandete! :twisted:
NelQ
QUOTE(case)
z tym sie zgodze.. ladniejszy, ale wolniejszy [zwlaszcza na moim C400 MHZ :?]..

Ja mam C500 MHz i chodzi płynnie.

QUOTE(nix)
ja tez chce mozliwosci wylaczenia tego... ze wzgledow estetycznych  kompletnie mi sie nie podobaja i dodatkowo wkurza mnie ich skokowy ruch... wywalic ta tandete!

Popieram, też mnie denerwuje. (Albo może dodać opcję oskórkowania?? Można by nawet użyć skinów do k.Notify.)
daroc
Gdybym ja miał C400, to bym się cieszył z super-szybiekiej maszyny. tongue.gif
Pomyśl, jak to nowe "cudo" (dymek) chodzi na P166. tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.