Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: automagiczne dodawanie kontaktów jabber
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
nawara
jako, że szpec ze mnie żaden - jeśli to co napiszę będzie bez sensu - nie bijcie smile.gif

czy konnekt może automatycznie dodawać do listy kontaktów kontakty jabbera, które pytają nas o autoryzację? automatycznie, czyli przy okazji wyrażenia zgodę na wysyłanie statusu do danego użytkownika...

ostatnio kumpel wysłał do mnie prośbę o autoryzcję i nie wiem dlaczego, ale wydawało mi sie, że automatycznie będzie na mojej liście kontaktów :-)
no ale nie był - musiałem go ręcznie dodać, ponownie wpisując z palca jego JID sad.gif

fajnie byłoby gdyby była możliwość automagicznego dodawania kontaktów, które zautoryzowaliśmy

chyba, że słabo szukałem smile.gif
Olórin
Nie dam głowy, ale to powinno działać, wystarczy że włączysz synchronizację Do Serwera smile.gif
nawara
QUOTE(Olórin)
Nie dam głowy, ale to powinno działać, wystarczy że włączysz synchronizację Do Serwera smile.gif


No właśnie u mnie jakoś to nie bangla. ;(

Mam synchronizuj "do serwera". Kumpel prosi mnie o autoryzację, zgadzam się... I to na tyle - nie pojawia mi się na liście kontaktów. Musze dodawać go ręcznie - ba - jakby sie sam do mnie nie odezwał, to nawet nie wiedziałbym jaki jest jego JID (widać go tylko przy prośbie o autoryzację - później już nie ma nawet go jak odszukać)....

serwer: chrome
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.