Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przypominacz o rozmowie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
daroc
Odwołam się już po raz drugi do Mirandy, w której była wtyczka, przypominająca o rozmowie.
Działało to w ten sposób, że jeżeli otrzymaliśmy wiadomość i na nią nie odpowiedzieliśmy, to program przypominał o tym PCSpeakerem (bądź też dźwiękiem w formacie WAV) po np. 60 sekundach nie odpowiadania. Sygnał powtarzał się np. co 30 sekund...
Można by też dodać opcję, aby przypominano tylko o nieprzeczytanych wiadomościach.
Bardzo przydatne, bo zdarza się, że rozmowy "zamierają". Wtedy taka wtyczka nam przyomni, że trzeba odpowiedzieć. smile.gif Co o tym sądzicie?
lhs
Przed chwilą proponowałeś zamykanie zapomnianych rozmów, a teraz proponujesz przypominanie o nich. Zdecyduj się.
Fanatyk
QUOTE(lhs)
Przed chwilą proponowałeś zamykanie zapomnianych rozmów, a teraz proponujesz przypominanie o nich. Zdecyduj się.


No ja właśnie tak zczytuje i nie moge sie skapnąć o co biega - przypominać czy wyłączać ?????
arkadyjczyk
Najlepiej przypominać żeby zamknąć :twisted:
Fanatyk
QUOTE(arkadyjczyk)
Najlepiej przypominać żeby zamknąć  :twisted:

ot, i rozwiązał problem laugh.gif
Blobo
ja chcę żeby mnie prądem 220V/50A kopało jeśli nie odpowiem w 5 sekund ;]
Fanatyk
a jak odpowiesz to jakieś mniejsze napięcie biggrin.gif
arkadyjczyk
Ja proponuję jeszcze dodać obsługę joysticów z dual shockiem czy jak to się tam nazywa lub chociaż, żeby smsa na komórkę wysyłało co minute (oczywiście w telefonie należy włączyć alarm wibracyjny). Można ewentualnie dodać obsługę migania światełkami na choince lub chociaż czajnika bezprzewodowego coby nas wrzątkiem raczył tongue.gif
PS: Chyba się zagalowpowałem bo to miało być w kPilocie.
Fanatyk
a rzeczy praktycznych:
- sprawdzenie ilości jajek/wędlin/serów/itp. w lodówce
- sprawdzanie użytkownika po odciskach linii papilarnych.
daroc
O sadomasochistycznych metodach przypominania o czymkolwiek, to proszę na hydeparku, a nie tutaj. 8)
Natomiast wracając do sedna sprawy. Może niepotrzebnie zakładałem dwa wątki, ale IMO najważniejsze jest, aby każdy miał to, co chce. Jeden woli autozamykanie "zamarłych" rozmów po 10 minutach, drugi woli, aby po 2 minutach o takiej rozmowie mu przypomniano (niekoniecznie prądem czy wrzątkiem).
A teraz w tym wątku zrobiło się więcej OT niż sensownych / konkretnych (wnoszących coś do konwersacji) wypowiedzi na temat.
NelQ
Ja jestem za jednym i drugim. Oczywiśćie wszystko do ustawienia w opcjach (czas) i możliwością wyłączenia całkowitego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.