Witam!
Mam taką dziwną sytuację. Kiedy ustawiam wtyczki i potwierdzam swój wybór, konnekt pokazuje mi okienko z informacją, że nie może zapisać danych do pliku plg.dtb. Pojawiają się trzy opcje (standardowe): Przerwij, Spróbuj ponownie, Ignoruj. Po naciśnięciu "Spróbuj Ponownie" wydaje się, że system zapisał wszystkie dane do pliku, ale przy ponownym uruchomieniu Konnekt-a (żeby sprawdzić, czy zapisał) system pokazuje błąd (qrcze, nie mam jak go teraz pokazać, bo pokazuje on go od czasu do czasu). Doszedłem do wniosku, że taki komunikat zawsze jest pokazywany jeżeli plik ma ustawiony tryb do odczytu. Jednak sprawdzając plik okazało się, że ten plik nie ma ustawionego tego trybu. Popatrzyłem na katalog gdzie znajduje się ten plik i okazało się, że pole tylko do odczytu jest ustawione, ale "na szaro". Niestety nie udało mi się wyłączyć "tego" trybu gdyż wracał on z powrotem do swych ustawień. Przeszukując czeluści internetu dowiedziałem się cosik na temat SFC. Usunąłem (wyłączyłem???) go, ale... niestety nie podziałało mi to i nie mogę usunąć tego trybu. Ponowna instalacja konnekta też nic nie dała.

1. System: Windows XP SP1a (z poprawkami - najnowszymi, bez SP2).
2. Czy da się coś z tym zrobić?

(Sorki za troche pogmatwania, ale jest taka godzina a nie inna smile.gif)