Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ja na własnej liście
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
mcjaca
Witam smile.gif Mam pytanko które już pewno było na forum ale w natłoku postów nie byłem w stanie tego odnaleźć :wink: Wiec chodzi mi o to czy da sie dodac samego siebie do listy kontaktow (np. gg, tlen) ??
dodac sie da, lecz nie bedzie pokazywalo twojego statusu opis etc tak jak to bylo w gg.
Sahasrara
Jak chcesz zobaczyć swój status, najedź kursorem nad ikonę w trayu. Mi to działa z np. nowym kpilotem, więc raczej nie kłamie.
Solaker
Jest wygodniejsze rozwiązanie.

Opcje > Formatowanie Pól > Tytuł okna głownego

i dajemy znacznik {info}

Wygodne, sam korzystam. O ile z opisem nie ma problemu, za to już statusu nie wyświetli. Ale od statusu mamy kolorowe ikonki smile.gif
mcjaca
pomysl z opisem w pasku tytulowym jest super ale nie pokazuje on calego opisu, trzeba by rozszerzyc okno konnekta jednak ja wole miec konnekta pionowego niz poziomego biggrin.gif moze ktos jeszcze zna jakis sposob ?? a moze wtyczke ktos posiada :> albo jest w stanie zrobic ?? w tlenie dalo rade zrobic takowa wtyczke to w konnekcie mam nadzieje ze tez smile.gif czekam na dalsze pomysly i sugestie smile.gif
swap
ja mam to zrobione kzmieniaczem

user posted image
mcjaca
QUOTE(swap)
ja mam to zrobione kzmieniaczem


a cos wiecej ?? 8)
prosze wiecej smile.gif

Załączniki

mcjaca
No wiec...
QUOTE
Wiec chodzi mi o to czy da sie dodac samego siebie do listy kontaktow (np. gg, tlen) ??


QUOTE
prosze wiecej

ale to nie jest na liscie kontaktow biggrin.gif i nie pokazuje statusow np. z kPilota. Ale dzieki smile.gif
saint
Arct!c spoko skorka do XP jak sie nazywa ???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.