Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z aktualizacja - Runtime Error.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Goornik
Witam!
Mam problem z aktualizacja Konnekta. Teraz posiadam wersje 0.6.20.116.
Program wykrywa nowe wersje plikow, pobiera je na dysk ale aktualizaja zostaje przerwana komunikatem o nastepujacej tresci:

Runtime Error!
Program C:\Program Files\konnekt.exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support team for more information.

Podczas proby ponownego uruchomienia programu wyskakuje komunikat proponujacy zainstalowanie aktualizacji, nie instalownie jej lub usuniecie aktualizacji z dysku. Uzycie pierwszej z tych opcji nie powoduje nic (tzn. okienko znika a Konnekt nie uruchamia sie).

Jesli ktos wie jak sobie z tym poradzic to prosze o pomoc.
Z gory dzieki!
NelQ
Jeśli masz włączoną wtyczkę Olew.k to ją wyłącz i wtedy spróbuj. Następnym razem SZUKAJ!!
Goornik
Wtyczki Olew.k nie miałem wiec nie w tym problem a co do Twojej rady żebym użył wyszukiwania - wyobraź sobie że tak zrobiłem jednak nie znalazłem porady która zaradziła by mojemu problemowi z Konnektem. A problem juz rozwikłałem. Odinstalowałem Konnekta (zostawiając profil) i zainstalowałem od nowa, a następnie pobrałem aktualizacje (tym razem bez problemów).
NelQ
Napisałem żebyś poszukał bo ostatnio było kilka takich problemów i może któraś z tamtych porad pomogłaby Ci. Najważniejsze, że już wszystko OK.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.