Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problemy z konnektem wali sie pomocy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
szczurzota
Witam
Mam kupe po prostu ogromną ilość błędów w konnekcie. Między innymi zawiesza się w momęcie chęci wstawienia emotki czy obrazu z pliku ale także podczas wysyłania wiadomości. To nie wszystko potrafi się też sam wyłączyć. Pomocy nie wiem co robić nie mam pojęcia co mogłam zepsuć :? ale wiem ze przestał się tak często wyłanczać po update ale dalej to robi. Zwłaszcz gdy jest włączony pilot winampa. albo gdy jestem dostępna w 3 sieciach naraz. Podczas wyłanczania pojawia się bład o następującej treści Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x0944764E in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

Konnekt to bardzo dobry multi komunikator i dalej chce go uzywać. Jestem już do niego przywiązana. Bardzo prosze o pomoc. Może to kwestia konfiguracji :cry: Ale kurcze wcześniej było wszystko dobrze i działało bez najmniejszego problemu. A teraz sie krzaczy :x
NelQ
Podaj logi i spis włączonych wtyczek.
szczurzota
moge napisać wszystko co mam bo aż tak się nie znam na tym sad.gif
gg.dll, dwutlenek.dll, faworki.dll, ggimage.dll, k.pilot.dll, kboard.dll, kIEview.dll, kjabber.dll, konferencja.dll, ktransfer.dll (który zresztą i tak nie śmiga mi), mejlik.dll, notify.dll, olew.k.dll, sms.dll, sound.dll, update.dll

Robiłam update ostatnio i się krzaczy troszkę mniej, problem z emotkami i pilotem mam już dłuższy czas. Bardzo dziękuję że mi pomagasz :wink:
to chyba wszystko co było jeśli zrobiłam błąd w nazwie wtyczek to przepraszam natomiast to drugie to nie wiem co to jest (chyba) :oops:
szczurzota
już działa jak na leży dziękuję bardzo osobie, która mi pomogła biggrin.gif
NelQ
Wygląda na to, że problem tkwił w kPilocie (1).
Aule
Sprawdź czy to samo sie dzieje, gdy masz wyłączonego k.pilota, lub olew.k?
PS. Masz k.pilota 2?

Sry nie odświerzyłem wink.gif
Lukas77
Piszę tutaj bo mam podobny problem, myslałem że to przypadek ale od kilku dni... może od ost. aktualizacji konnekt sam się wyłącza bez żadnego komunikatu o błędzie...
Dzisiaj była taka sytuacja że GG przestało działać i K się zwiesił, ubiłem go i połączyłem, od razu ustawiłem GG na niedostepny a połączony byłem tylko z Tlenem i Jabberem. Coś tam robiłe, nie pamietam co a konnekt po prostu się zamknął bez komunikatu o błędzie... Często się tak zdarza bo mam kompa na noc zostawionego i na drugi dzień K. po prostu już nie ma sad.gif
Załączam ostatniego LOGA, please, może jakaś wtyczka to powoduje...
Wtyczki w kolejności:
ggimage
kTransfer
gg
dwutlenek
kjabber
kZmieniacz
sms
kIEView
exPImp
Faworki
Dzielnik
KAway
kLawa
kNotes
kBoard
kDodatki
kOnferencja
kStyle
emNotifier
notify
Sound
Update
kPilot2.5 (wer. skompilowana przez Olorina)
KiK
kPlus
Timer
KTP
KSL
Grupy (Sprzataczka)

Proszę o jakąś sugestię...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.