Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd Przy Wyłączeniu Konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
DuKe.PL
mam problem za kazdym razem jak wylanczam konnekta to wyskakuje mi krytyczny błąd.po zainstaloaniu od nowa jest to samo.po formacie systemy tez.błąd wyskakuje mi po tym jak aktualizuje konnekta po instalacji(nie scagam wtyczek beta)
NelQ
Jeśli masz włączoną Olew.k'ę to ją wyłącz i wtedy zobacz.
Następnym razem SZUKAJ!!
Aule
Albo jeśli nie ściągałes bet wtyczek, to spróbuj jej bete ściągnąć i sprawdzić.
daroc
U mnie podobne objawy wywoływał korektor i lava...
byczek35
Witam!
Mam ten sam problem, lecz nie powoduje go żadna z wymienionych w tym temacie wtyczek.
Aule
To pokaż co sie wyświetla. Bo może byc duzo przyczyn.
byczek35
Są dwa błędy:
1.
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x017C6A1C in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 20002(0x0 , 0x0)(30B) [CORE->WizardeK]

Stack trace:
.00006A1C [wiz_0.0.1.1]
.00006CB1 [wiz_0.0.1.1]
.0001A83A [konnekt_0.6.21.121]



Nastąpi zamknięcie programu!

--------------

2. Runtime error
byczek35
Już naprawiłem błąd, który powodowała wtyczka wizardek.
NelQ
Wyłącz WizardKa: KLIK
Wystarczyło poszukać :evil: :evil: :evil: Zrób to następnym razem.
Aule
Czy oni naprawde nie widzą tego wiz???
NelQ
A może po prostu nie chce im się przejżeć?? Nie wiem :twisted:
gilek
QUOTE(NelQ)
A może po prostu nie chce im się przejżeć?? Nie wiem  :twisted:
a może niewiedzą? czy tak trudno czasem wyjaśnić początkującemu o co chodzi? ja na przykład nie widze takiego problemu, a patrząc na Twoje posty to praktycznie wszystkie zawierają SZUKAJ albo BYŁO i do tego kilka pięknych emotek typu :evil: . Mnie to zaczyna w******ć, a co dopiero powiedzieć o człowieku, który dopiero co przesiadł się z gadu-gadu i wielu jeszcze rzeczy nie wie. zastanów się troche nad swoimi postami.
P.S. To było tak z dobrego serca tongue.gif
EDIT: właśnie zauważyłem Twój temat i moge powiedzieć, że 3 opcja nie ma sensu tongue.gif
Pozdrawiam gilek
NelQ
Mam nadzieję, że zauważyłeś też, że przy postach "Było, szukaj" staram się podawać odnośniki do właściwych postów \ tematów. Nie jest to złośliwość, ale przypominanie o tym, że przed zadaniem pytania powinno się poszukać. Ciebie to denerwuje. A mnie denerwuje jak po raz n-ty widzę dokładnie ten sam problem w kolejnym nowozałożonym temacie (ale mimo to naprowadzam forumowicza na odpowiedź przez podanie odpowiedniego linku).
MrMacphisto
QUOTE(gilek)
QUOTE(NelQ)
A może po prostu nie chce im się przejżeć?? Nie wiem  :twisted:
a może niewiedzą? czy tak trudno czasem wyjaśnić początkującemu o co chodzi? ja na przykład nie widze takiego problemu, a patrząc na Twoje posty to praktycznie wszystkie zawierają SZUKAJ albo BYŁO i do tego kilka pięknych emotek typu :evil: . Mnie to zaczyna w******ć, a co dopiero powiedzieć o człowieku, który dopiero co przesiadł się z gadu-gadu i wielu jeszcze rzeczy nie wie. zastanów się troche nad swoimi postami.
P.S. To było tak z dobrego serca tongue.gif
EDIT: właśnie zauważyłem Twój temat i moge powiedzieć, że 3 opcja nie ma sensu tongue.gif
Pozdrawiam gilek


Przyznaję... pan NelQ przegina...
daniolek
Jestem superpoczątkującym smile.gif
I mam problem z wyłączaniem taki:
Wyłączam
i okienko "Program wykonał"
z chęcią wypisałbym szczegóły, ale za każdym razem mój komputer dostaje takiego kopa, że muszę go restartować...

Pomóżcie...
Sija
QUOTE(daniolek)
Jestem superpoczątkującym smile.gif
I mam problem z wyłączaniem taki:
Wyłączam
i okienko \"Program wykonał\"
z chęcią wypisałbym szczegóły, ale za każdym razem mój komputer dostaje takiego kopa, że muszę go restartować...

Pomóżcie...


http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3419
NelQ
gilek, MrMacphisto - Dobra, przyznaje - czasami torchę z tym przeginam. Ale denerwuje mnie ciągłe powtarzanie się tematów. Ale niech wam będzie. Od teraz postaram się opanować i zwracać na to uwagę w łagodniejszy sposób.
daniolek
Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie jeżeli problem będzie się powtarzał...
"KONNEKT spowodował błąd: nieprawidłowa strona w
module USER32.DLL przy 017f:bff558c6.
Rejestry:
EAX=0207160e CS=017f EIP=bff558c6 EFLGS=00010283
EBX=00591674 SS=0187 ESP=00591604 EBP=00591640
ECX=0207160e DS=0187 ESI=0000001f FS=4cf7
EDX=00000bfc ES=0187 EDI=00000000 GS=83df
Bajtów w CS:EIP:
66 81 39 90 68 75 25 66 81 79 06 90 68 75 1d 81
Stos:
023775f1 0207160e 00000bfc 0000001f 00000000 00000000 00591628 00008698 bff7363b 00000bfc 0000001f 00000000 00000000 867284a7 00000187 00591654"

I tyle zdążyłem skopiować, bo mi się explorer zawiesił i musiałem restartować kompa...
PinBack
mi rowniez lawa i statusk2 powoduja bledy krytyczne smile.gif
daniolek
Tak - dzięki za odpowiedź... :?
daniolek
Czyli rozumiem, że mój problem jest nie do rozwiązania... Oki...
Konstruktor
Wydawalo mi sie ze widzialem gdzies napis Konnekt laczy. A tu widze ze wrecz odwrotnie.Po co te glupie dogadywanki.Jest problem to jesli ktos zna rozwiazanie go, to podac adresik, czy skierowac w odpowiednie miejsce.Chyba to forum powstalo aby pomagac a nie porozniac osoby.
Pozdrawiam
Sija
QUOTE(Konstruktor)
Wydawalo mi sie ze widzialem gdzies napis Konnekt laczy. A tu widze ze wrecz odwrotnie.Po co te glupie dogadywanki.Jest problem to jesli ktos zna rozwiazanie go, to podac adresik, czy skierowac w odpowiednie miejsce.Chyba to forum powstalo aby pomagac a nie porozniac osoby.
Pozdrawiam


nie powtarzaj sie ;>.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.