Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.Notify czemu tylko nad zegarem systemowym ??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Ynco
Witam

Bardzo przypadli mi Konnekt lecz ma ogromna wade: mianowicie podczas ukryteto paska, na ktorym znajduje sie zegarek systemowy nie dzialaja powiadomienia- o nowej wiadomosci, o zmianie statusu i itd. generalnie nie pokazuje sie paski z K.Notify - faktycznie dziala tylko nad systemowym zegarkiem- gdy go nie ma nie ma powiadomien ;(

Czy wiecie moze jak to zmienic lub co zrobic.

Z gory serdecznie dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam
Skonec

P.S. Mam rowniez problem z Korektorkiem, gdy go zainstaluje caly Konnekt szlag trafia- pojawia sie blad i nie moge uruchomic- pomaga tylko odinstalowanie i cala procedura od poczatku.- i moze z tym wiecie co zrobic ??

Raz jeszcze dzia za pomoc
jareq
Co do KoreKtora to polecam wersję 0.0.3.0 sam jej użuwam i nie mam żadnych problemów jeśli ta wersja także będzie "wariować" wyłącz lub usuń tą wtyczkę. Wszystkie pozostałe wersje powodują poważny błąd uniemożliwiając prawidłową pracę Konnekta!
Daarth
QUOTE(Ynco)
Witam

Bardzo przypadli mi Konnekt lecz ma ogromna wade: mianowicie podczas ukryteto paska, na ktorym znajduje sie zegarek systemowy nie dzialaja powiadomienia- o nowej wiadomosci, o zmianie statusu i itd. generalnie nie pokazuje sie paski z K.Notify - faktycznie dziala tylko nad systemowym zegarkiem- gdy go nie ma nie ma powiadomien ;(

(...)

wylacz w ustawieniach knotify: nie poakzuj przy aplikacji pelnoekranowej. wtedy dziala. tak btw to bylo to na forum smile.gif polecam uzywac funkcji szukaj. nie trzeba wtedy tyle klepac z klawiatury tongue.gif
Olórin
QUOTE(jareq)
Co do KoreKtora to polecam wersję 0.0.3.0 sam jej użuwam i nie mam żadnych problemów jeśli ta wersja także będzie \"wariować\" wyłącz lub usuń tą wtyczkę.  Wszystkie pozostałe wersje powodują poważny błąd uniemożliwiając prawidłową pracę Konnekta!


Ta wersja posiada również błąd...
alberht
zamiast robić reinstalację całego K, uruchom go z parametrem '-profile' i odhacz korektora na liście wink.gif
Aule
chyba -plugins ... :roll:
alberht
jasne ! mój błąd ! dzięki, że mnie poprawiłeś Aule wink.gif za mało śpie... wink.gif
jareq
QUOTE(Olórin)
Ta wersja posiada również błąd...

Ale nie na tyle żeby z destabilizować pracę Konnekta :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.