Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa funkcja do GGimage
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
zipper
tak sobie pomyslalem ze jest wtyczka co wysyla pliki na ftp i rzuca do kolesia linkiem to moznaby zrobic dodatek do ggimage co by wrzucal obrazki na np http://www.imageshack.us/ i dawal je kolesiowi jako link albo zeby konnekt od razu je pokazywal... byloby dobre jakby siec gg robila jazdy albo na sieciach innych niz gg. moim zdanie uzyteczna funkcja choc pewnie wymaga sporo pracy. moze sie ktos podejmie? smile.gif
swap
mysle ze daloby rade umieszczac obraz na imageshack'u, gorzej z pokazaniem go w oknie rozmowy. chyba ze np ggimage automatycznie gdy dostanie link do obrazu nie pokazywal by odnosnika tylko by wczytywal ten obrazek.
froger_mcs
hmm moim zdaniem szkoda czasu na robienie czegos takiego. Swap, jak sam napisales jest wtyczka ktora wysyla pliki na ftp i to chyba powinno wystarczyc. A pomysl z wyswietlaniem obrazkow z jakies strony moglby zostac uzyty do jakiegos (gorszego) celu. Raczej proponowalbym dodanie mozliwosci wysylanie obrazkow do sieci takich jak tlen czy jabber.
zipper
no generalnie wlasnie o wysylanie obrazkow do innych sieci by chodzilo a innej metody jakos nie widac.. no chyba ze ja o czyms nie wiem co calkiem mozliwe smile.gif
froger_mcs
hmm wydaje mi sie ze gdzies byla wtyczka (chyba w wersji alfa wink.gif ) do wysylania obrazkow w tlenie. Ale nie jestem pewien gdzie ja widzialem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.