Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Definiowanie powiadomień.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Sądzę, że warto by było zaimplementować możliwość wyboru kontaktów, o których obecności chcemy być informowani (mam na myśli miganie, bo dźwięk można ustawić). Ja np. mam sporo numerów na swojej liście i czasem odnoszę wrażenie, iż ich ulubioną rozrywką jest częste zmienianie statusów ;-) , a tak naprawdę interesuje mnie aktywność tylko kilku osób.
sarinnn
Moze to byc calkiem przydatna opcja... Popieram
miluti
Przed chwilą pisałem gdzieś w supporcie o czymś co w założeniu miało dotyczyć jednej aktualnie zaznaczonej osoby na liście ale w zasadzie może dotyczyć też wielu.
Chodzi o pokazywanie dymków w chwili gdy ktoś z "wybranych" wpisze sobie coś do opisu lub go zmieni na inny.
hao
Niegłupie... Tylko jak to zrobić?

a) opcja w konfiguracji - powiadamiaj o zmianie statusu tylko wybranych kontaktów
i po kliknięciu prawym na kontakt możliwość zaznaczenia "informuj o zmianie statusu"

cool.gif to samo co wyżej, ale bez zmiany w konfigu. Jak kogoś zaznaczymy, to informoju automatycznie tylko o zaznaczonych... Minus tylko taki, że trzeba będzie taką osobę jakoś odszukać, żeby wyłączyć powiadamianie...

Przy okazji pewnie pojawiłaby się odpowiednia ikonka o tym informująca...
QUOTE(hao)
Niegłupie... Tylko jak to zrobić?

a) opcja w konfiguracji - powiadamiaj o zmianie statusu tylko wybranych kontaktów
i po kliknięciu prawym na kontakt możliwość zaznaczenia \"informuj o zmianie statusu\"



Po zastanowieniu się i wymyśleniu kilku opcji c) doszedłem do wniosku, że jednak Twoja opcja a) jest najlepsza ;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.