Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Profile do usunięcia
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
pippi
Witam :-)
Jestem tu nowa ale Konnekta uzywam już od kilku m-cy.
Mój problem dotyczy nowo utworzonego profilu, któremu nadałam niefortunną nazwę, mianowicie: "Xxxxx xx..."(z trzema kropkami) . Gdy chciałam go usunąć okazało się, że "utworzyły" się jeszcze dwa profile o nazwach: "Xxxxx xx.." (dwie kropki) , oraz: "Xxxxx xx." (z jedną kropką). Ten pierwotny profil udało mi się usunąć, lecz pozostałe są nieusuwalne. Odinstalowałam więc konnekta i chciałam ręcznie usunąć pozostałości, lecz nie udało mi się, ponieważ system pokazał okienko z taką informacją: >Nie można usunąć "Xxxxx xx.." :Nie można odnaleźć określonego pliku. Sprawdź czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne.< Sądzę, że system traktujete pliki jako rozszerzenie programu, ale są one puste, tzn. mają 0 MB a we właściwościach nie mają zaznaczonego żadnego atrybutu.
Może znajdzie się tu mądra głowa, która pomoże mi usunąć te nieszczęsne pliki. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam serdecznie.
Zakrn
Jaki system? Jeśli 98/ME lub XP na FAT spróbuj przeskanować dysk Scandiskiem z zaznaczoną opcją "Automatycznie naprawiaj błędy".
Mi to zawsze pomagało na błędne nazwy plików.
.misiek
jeśli o sprawdzanie błędów na ntfs to możesz użyć polecenia Start|Uruchom:

cmd

Naciśnij enter:

i jeśli masz na k na c: to wpisz teraz po prostu:

chkdks /F

Naciśnij enter. powienien się zapytać czy ponownie uruchmić kompa i zeskanować dysk
froger_mcs
hmm a jesli chodzi o konnekta to po instalacji pyta sie gdzie ma byc folder z profilami. Jesli sie da, poprostu wybierz ten drugi smile.gif
pippi
System XP Prof. Skanowanie scandiskiem nie przyniosło efektów, ponieważ te profile-klony jak również ich nazwy, moim zdaniem, nie są uznawane przez system jako błędne.
pippi
Witam :-) Czy nie ma nikogo kto wiedziałby jak rozwiązać mój problem? Może jak wskoczę na pierwszą stronę...;-)
duch-x
hm.. moze sproboj spod dosa? dyskietka startowa, pozniej del katalog i po sprawie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.