Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowe kNotify
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
szen
Zrobilem dzis updejta i juz mam errory :/ no i nadal nie dziala mi kJabber ale to juz szczegol
Olórin
Nie pobrałeś najnowszego DevIL'a, u mnie śmiga bez problemu
szen
Pobralem bo juz niema go do sciagniecia jak patrzalem devil.dll.old jest w katalogu a 0.1.6.5 sobie siedzi dobrze o_O nie wiem o co biega
nix
QUOTE(szen)
Pobralem bo juz niema go do sciagniecia jak patrzalem devil.dll.old jest w katalogu a 0.1.6.5 sobie siedzi dobrze o_O nie wiem o co biega

sprobuj pobrac pelna paczke i zainstalowac
lorentz
Też miałem ten problem z K.Notify ale skopiowałem devil.dll z katalogu konnekt/data/dll/ do katalogu konnekta/ i zaczęło działać.

Btw: instalacja pełnej paczki nie pomogła.
Inkubus
hmm ja wywalilem tylko devil.dll reszty nie i dziala o_O
szczurzota
A ja żeby było śmieszniej próbowałam wielu rzeczy i nadal nie działa. :/ I nie wiem co mam robić skończyły mi się pomysły sad.gif
szczurzota
Słuchajcie zrobiłam reinstal i wszystko śmiga :shock: Więc jak nic nie pomaga to reinstal nie ma to jak świeżutki program. Poprzednio tak sie wykrzaczył że się nie odinstalował nawet :x Ale teraz już jest dobrze i mam wtyczki które mi najbardziej pasowały biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
gordonfreeman
Usunięcie pliku z devil.dll rzeczywiście umożliwia pracę Konnekt'a jednakże niektóre skórki jak np. minimal blue (którą dotychczas używałem), minimale, wersje xp, watercolor krzaczą się (coś mi się kojarzy jakby próba emulowania większej ilości kolorów niż jest w rzeczywistośći, coś jak dithered na 3dfx, tyle że ta siatka z jakiej się tworzy tło przesłania napisy na tym małym okienku), natomiast jedyne działające to te wymagające 32bitowego koloru bądź skórka Up (mam te standardowe co się kiedyś ściągnęły). Osobiście ustawiłem se na brak czyli standard (tak tylko piszę a może się coś więcej wyjaśni na ten temat).
Puma
Instalowałem z nowej paczki, poprzednio usuwając wszystko no i K.Notify nie działa w wersji tej z paczki, miałem poprzednią i ta działa, tak samo dwutlenek nie chciał ruszyć dopiero gdy zainstalowałem paczkę na to co miałem ruszył, dlaczego w nowej paczce nie ma wszystkich potrzebnych plików ?
hao
A jakich plików zgłasza, że brakuje?

Poprawiony knotify dostępny jest na centralce Beta... Jako że nie widziałem zgłoszeń o problemach z nim, najpewniej niebawem pojawi się jako "stabilny" update...
somo
Wszystko pieknie i ladnie, z ta roznica ze k.notify zachowuje sie poprawnie na windowsie XP. Natomiast po umieszczeniu konekta z k.notify (wtakiej samej konfiguracji i z tymi samymi plikami) na windowsie 2000 otrzymuje komunikat jak wyzej - czyli o niezgodnosci devil'a.

troszke to dziwaczne

pzdr.

PS.
jako ze pierwszy raz pojawiam sie na tym forum chcialbym wszystkich przywitac smile.gif DZIENDOBRYWIECZOR!! biggrin.gif
somo
zonk!!

znalazlem i rozwiazalem problem
c:\winnt\system32\devil.dll

po podmianie na nowa wersje problem z k.notify zniknal :/

Jak ktos ma problemy pod windowsami z ta wtyczka proponuje poszukac w katalogu windowsa czy gdzies nie czai sie ten pliczek (devil.dll).

pzdr.
Puma
QUOTE(somo)
zonk!!

znalazlem i rozwiazalem problem
c:\winnt\system32\devil.dll

po podmianie na nowa wersje problem z k.notify zniknal :/

Jak ktos ma problemy pod windowsami z ta wtyczka proponuje poszukac w katalogu windowsa czy gdzies nie czai sie ten pliczek (devil.dll).

pzdr.


Dzięki, problem zniknął smile.gif
Ps. Tylko pytanie dlaczego tego sam k nie robi tego?
somo
Nigdy sie mocno nie wglebialem w kolejnosc przeszukiwania katalogow
Zakladam ze katalog windowsa jest pierwszym w ktorym kompilowana binarka szuka dynamicznej biblioteki :>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.