Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przycisk emotikon
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
DrLastContaQt
Czy nie dalo by sie zrobic zeby w oknie rozmowy byl sam przycisk emotikon (na co mi formatownie txt i kolory). W opcjahc mozna by dac wybor co ma sie pokazyc czy cale formatowanie czy tylko np kolory. Byloby to uzyteczne bo moje okno i tak jest juz szerokie jak gadam z kims kogo mam: nr koma, maila, mogy wyslac obrazek. Jka dojda do tego przyciski formatowania to juz musze miec na pol ekranu prawei jedno okno rozmowy :/
hmmm, mozna zrobic tak jak, jak to zrobilem.

Załączniki

lhs
I jeszcze wyłączyć napisy...
jak kto woli smile.gif mi pasuje tak smile.gif
lhs
OK, OK!! O oszczędność miejsca chodziło.
jakby kolega nie widzial jak.

Klikamy prawym na te ikonki, odznaczamy Zablokowny [ mozemy przemieszczac pasek ;] ] zaznaczmy lista i jesli mamy zaznaczne Opisy to odznaczamy i na koncu zaznaczamy Zablokowany i juz wszytko gra smile.gif
DrLastContaQt
QUOTE(arct!c)
jakby kolega nie widzial jak.

Klikamy prawym na te ikonki, odznaczamy Zablokowny [ mozemy przemieszczac pasek ;] ] zaznaczmy lista i jesli mamy zaznaczne Opisy to odznaczamy i na koncu zaznaczamy Zablokowany i juz wszytko gra smile.gif


Spokojna glowie wiem jak to zrobic :wink:

Ale tak czy siak dobrze by bylo gdyby sie dalo miec tylko jeden przycisk tongue.gif
bakerss
No tez to kiedys proponowałem ;] ale bez odezwu ;]
Lukas77
I jeszcze możliwość ustawiania przycisków z lewej lub prawej strony toolbara...
Zakrn
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Ale przecież można sobie zmienić paski miejscami i jeden nasunąć na drugim i wtedy mamy tyle przycisków ile chcemy...
jareq
A ja mam tak: (Formatowanie jest ukryte naciskam na tą strzałeczke i mam wszystko na liście :wink:)
user posted image
Spass
ja mam tak samo jak jareq

user posted image
DrLastContaQt
W sumie dobry pomysl biggrin.gif tez sobie tak zrobie.

Thx za tip smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.