Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rozłącza mi Jabbera po sekundzie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
Davka
Hej

Od paru dni gdy gdy Jabber się łączy do wskakuje na sekunde a potem się rozłącza. Konto mam na jabber.org. Próbowałem z SSL i bez - zawsze to samo. Z Mirandy połączył się bez problemu.
Połączenie z serwerem jakieś nawiązuje bo jak dam złe hasło to napisze że błąd autoryzacji. Oto fragment loga:

CODE

## [kJabber]   ---  gethostbyname ---
## [kJabber]   ---  connecting ---
## [kJabber]   ---  connected ---
## [kJabber]   -->> SND [<stream:stream to='] >>--
## [kJabber]   -->> SND [jabber.org] >>--
## [kJabber]   -->> SND [' xmlns='jabber:client' xmlns:stream='http://etherx.jabber.org/streams'>] >>--
## [kJabber]   --<< RCV [<stream:stream from='jabber.org' xmlns='jabber:client' id='41BBF36E0082E0' xmlns:stream='http://etherx.jabber.org/streams'>] <<--
## [kJabber]   -->> SND [<iq id='j3' type='get'><query xmlns='jabber:iq:auth'><username>davka</username></query></iq>] >>--
## [kJabber]   -->> SND [<iq id='j4' type='set'><query xmlns='jabber:iq:auth'><username>davka</username><resource>Konnekt</resource><digest>3501e9e93d412c04a59bc3235b031e5c27f1657f</digest></query></iq>] >>--
## [wXP UI]      TRAY FG=30042 AC=56003a M=56003a UNC=1
## [wXP UI]      UNHIDE
## [kJabber]   --<< RCV [<iq id='j3' type='result'><query xmlns='jabber:iq:auth'><username>davka</username><password/><digest/><resource/></query></iq>] <<--
## [kJabber]   --<< RCV [<iq id='j4' type='result'/>] <<--
## [kJabber]      Connected
## [CORE]     -> T=f6
## [CORE]     >> T=f6 <<
## [kJabber]   -->> SND [<presence><status>sĹ‚ucham: Ĺš -</status><priority>10</priority></presence>] >>--
## [CORE]     -> T=65
## [CORE]     >> T=65 <<
## [CORE]     * MessageQueue - inQ=7 , reqNet=12 , reqType=1
## [CORE]     -> T=2eea  NW
## [CORE]     -> T=277c
## [CORE]     >> T=2eea <<
## [CORE]     >> T=277c <<
## [kJabber]   -->> SND [<iq id='j5' type='get'><query xmlns='jabber:iq:roster'/></iq>] >>--
## [kJabber]   --<< RCV [<stream:error>Connection is closing</stream:error></stream:stream>] <<--
## [kJabber]   -->> SND [</stream:stream>] >>--
## [kJabber]      Disconnected
## [CORE]     -> T=277c
## [CORE]     >> T=277c <<
## [kJabber]      Socket Error! e=-1 WSA=10038 SSL=0
## [CORE]     -> T=f6
## [CORE]     >> T=f6 <<
## [kJabber]      Disconnected
## [CORE]     -> T=277c
## [CORE]     >> T=277c <<
## [CORE]     -> T=1e
## [CORE]     >> T=1e <<
## [CORE]     *  SetConn plug=84 val=1
## [CORE]   --- ConnTimer ON .. in 60000 ms ---
## [CORE]     -> T=2ee1
## [CORE]     >> T=2ee1 <<
## [kJabber]   ---  thread finished ---
Davka
Aha, wtyczka w wersji 0.3.9.1
Davka
Jak że nikt mi nie odpowiedział to "zreinstalowałem" Konnekta. Tzn musiałem wywalić wszystkie pliki + swoje ustawienia. Samo skasowanie wtyczek nic nie dawało.
No ale nareszcie Jabber mi działa biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.