Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Transport ICQ i problemy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
Bieniu
Witam
Jestem nowym użytkownikiem Konnekta i jeszcze nie do końca się we wszystkim orientuję. Mój problem wygląda nastepująco. Mam konto jabberowe na chrome.pl. Zrobiłem sobie transport ICQ. No i niby wszystko pięknie działa. Ale po pierwsze nie chce mi pobierać statusu transportu ICQ, a po drugie nie pokazuje prawidłowego statusu mojego numeru ICQ u mnie na stronie. jako przykład mozna zajrzec na www.bieniunet.prv.pl. Wszystkie inne sieci pokazuje elegancko, a ICQ zawsze niedostepny. Umie ktoś na to coś poradzić?? Może powinienem użyć innego serwera Jabberowego.

Z góry dzięki za pomoc.
hmi3l
Mam to samo, status transportu zawsze jest 'niedostepny'. Widocznie wina tkwi po stronie serwera... :?
thelens
Panowie dość stary Topic, ale czy udało wam się w jakiś sposób naprawić?

Wiem że jak pierwszy raz konfigurowałem ICQ to było widać status na stronie... Ale coś się zepsuło i juz niedziała :?


HELP!
madDuck
Rowniez mam ten sam problem sad.gif Dopisuje sie wiec, niech wiedza ze jest nas wiecej ;]
Puma
Przez tranport ICQ jesteś zawsze widoczny jako niedostępny ! (chyba że coś się zmieniło a ja nie wiem o tym;) ).
Bieniu
Z tego co udało mi się dowiedzieć to wszystko zależy od serwera jabberowego. Niektore serwery włączają dla transportu ICQ coś w podobie opcji "tylko dla znajomych" z GG. Między innymi chrome.pl tak ma. Ale są serwery, które na bank tego nie mają i status się pokazuje. Nie pamiętam jaki to ja testowałem ale miałem normalnie status na stronie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.