Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problemy z połączeniem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
misiu98
Nie wiem dlaczego, nowa wersja Konnetka łączy się... gorzej niż jej poprzedniczka. Często muszę po trzy, cztery razy "prosić" go, żeby zrobił mnie "dostępnym"... Kolejka serverów jest wpisana, że tak powiem, defaultowo :/
sarinnn
Wiec chyba Ty jedyny masz taki problem... Moze masz jakies problemy z siecia...... W innym watku ludziki wypowiadaja sie ze Konnekt laczy sie czesciej i szybciej niz GG.....
miluti
Zgadzam się z przedmówcą wink.gif Ostatnie dwie wersje łączyły i łączą się zdecydowanie lepiej od poprzednich, spróbuj pozmieniać kolejność adresów serwerów, może pomoże?
Nowy konnekt smiga :] hehe szybciej laczy sie niz gg :] jest great!
sarinnn
Tak... I laczy sie kiedy GG nie moze... laugh.gif
hehe no a jak :] teraz mozna wymyslic haselko reklamowe lub banner " GG znow sie nie laczy.. wtbiesh Konnekt.." hehe smile.gif
sarinnn
DUZE LOL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
miluti
Po prostu... KONNEKT biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
hao
Serwery wpisane są w kolejności. Jedne łączą lepiej, drugie gorzej. Najlepiej poeksperymentować z ich kolejnością...

Defaultowe ustawienie z pustą linią na początku działa najlepiej gdy sieć GG chodzi jak trzeba, wtedy Hub przydziela nam odpowiedni serwer...

Jeżeli K łączy długo (max czas to 30 sekund (timeout) razy liczba serwerów na liście) i bezskutecznie to być może nie masz farta do serwerów GG, albo słabo chodzi ci połączenie...
misiu98
Faktycznie. Najpewniej jest to wina TT-- dzisiaj znowu nie miałem ponad godzinę sieci, bo "jakaś awaria"... Echhh... I za co ja im płacę??

PS.
Wieczorem było już dobrze smile.gif Połączył się od razu i leci jak wariat!!
Wspaniała robota Hao biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.