Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Okno rozmowy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
sarinnn
Propoponuje zrobic historie ostatnich wypowiedzi... Tak jak jest to np. w mIRC-u, EKG, i wielu innych programikach.... Kursor w gore i poprzednia wiadomosc i analogicznie w dol...

Mozliwe ??? Jakie konsekwencje ???
huh swietny pomysl... taki maly apel do Hao.. :].. w oknie rozmowy nie ma lub sa nieaktywne funkcje prawego klawisz smile.gif a to jest dosc wazne biggrin.gif
miluti
Że też nikt wcześniej o tym nie wspomniał...
W OnetKomunikatorze też jest taka funkcja i rzeczywiście sprawdza się w praniu smile.gif

Ja miałbym taką propozycję coby rozszerzyć funkcjonalność o dodanie strzałki w dół, by można było sobie wybrać to co dopiero wpiszemy laugh.gif
hao
Ctrl+[góra]/[dół] nie?
no tak tak Hao biggrin.gif
misiu98
QUOTE
Ctrl+[góra]/[dół] nie?


Ech... a u mnie nie działa... Czy to znaczy, że jak zawsze mam inaczej? Trochę to deprymujące sad.gif
sarinnn
Bo to dopiero bedzie !!! rotfl
misiu98
czyli nie działa biggrin.gif
I nie rozumiem tylko, po co w to mieszać [ctrl], przecież wszędzie działa bez...
Ludwik
Strzałkami (bez [ctrl]) możesz chcieć przechodzić między linijkami tego co właśnie piszesz...
jestem za

może jeszcze komendy jak w ircu np. /opis, /back smile.gif ect.
sarinnn
QUOTE(Olórin)
może jeszcze komendy jak w ircu np. /opis, /back smile.gif ect.


Ten temat juz byl poruszany... Napewno bedzie w przyszlosci...
A tak naprawde to trzeba sie zastanowic jakie komendy dodac....
Mozna dodac przeciez wiele... np. "/kto_sie_ukrywa" lub "/kto_mnie_nie_ma_na_liscie_kontaktow.... NIe moze byc ich przeciez 40 czy 100 bo i tak nikt nie zapamieta... smile.gif LOL
misiu98
W sumie... może być i więcej... Będzie HELP ze spisem, potem help HELP'a, a później jeszcze Help z obsługą całości :twisted:

ps.
a komenda "/kto_mnie_nie_ma_na_liscie_kontaktow.... " jest wręcz niezbędna!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.