Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: bład noworoczny
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
atol
QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Unhandled Exception \"invalid string position\" occured.

konnekt się jebie (beta)

przeperaszam za słownictwo ale jest nowy rok
NelQ
OT: Hehe. Pluskwa nie było pluskwy milenijnej to jest w 2005 wink.gif Mi o północy padł net.
Zakrn
Wymyślacie coś. Całą noc wszystko mi dobrze działało. Może tylko trochę muliło kompa koło północy. Ale horror się dało obrzejrzeć.
atol
ja nic nie wymyślam tylko nie moge włączyć konnekta sad.gif
Przy starcie programy pokazuje się ten błąd i kaplica
kaufman512
u mnie nie ma takiego błędu, natomiast całe rano mi wywala błędy runtime error, i krytyki nt. olew.k'a, a wczoraj nie mogłem wejść w ustawienia. Ten konnekt na nowy rok zamiast nam pracować "na poziomie" to jeszcze zabłedza się.
atol
już wiem co się stało, jednak rano człowiek nie myśli. K.birth się popsuło. Człowiek nie potrafi suwaczkiem przejechać :/
n/c dla mnie
piotr.ek
Ja juz nie pamietam, kiedy ostatni raz K sprawial mi tego typu problemy... chyba przy wczesnych wersjach GGimage wink.gif

Dziala pieknie w nowym roku smile.gif
froger_mcs
hmm u mnie K tez sie posypal (kbirth, knotify, kallstatus i cos tam jeszcze), a co dziwne gdy wlaczylem go rano wszystko dzialalo jak nalezy tongue.gif . A i jeszcze dodam ze neo tez mi przez pol godziny nie dzialalo tongue.gif
Przemekc1
Mi zniknął plik MSC70.DLL (chyba taka nazwa).
.misiek
a u mnie wszyściutko ładnie śmiga, ani pół problemu nie miałem z rana nic biggrin.gif
kox
Mi też kBirth wywalał konnekta przy starcie, więc ja wywaliłem jego.
Aule
kBirth chyba coś mial do 1.01, bo dziś już mi błedu nie wywala..
werw0e
A mi po nowym roku:
user posted image

ps. mam tylko Jedną Darię na liście tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.