Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikonki w Liście kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Piegus
Jedyne czego mi brakuje w Konnekcie, to to, że mogły by być ikonki zastępujące niektóre slowa w opisach...
Np. Zamiast:
XXX: Ale jestem zaskoczony
to mieć
XXX: Ale jestem ohmy.gif .
Rozumiecie o co mic hodzi?
i Mam pytako czy jest możliwe by opisy pojawiały się tak jak w gg, wiem że jest taka opcja ale ona w konekcie tyczy sie wszytskich, nawet tych którzy nei mają aktualnie opisu...
Nie dało by się tego zmienić??
NelQ
Ad. 1
Możesz to zrobić poprzez edycję pliku EMOTS.TXT znajdującego się w katalogu ...\Konekt\emots\NAZWA_ZESTAWU\ i dopisanie tam np.:
QUOTE
\"zaskoczony\",nazwa_pliku.gif


Ad. 2
Narazie nie ma takiej możliwości. Ma być w wersji 0.7.
daroc
Tak jak w GG, czyli jak? Zarówno Konnekt jak i GG mają kilka opcji wyświetlania statusu. (Ale tego, co ty chcesz zrobić, się nie da.)
A po co ci te (emot-?) ikonki na liście? Komu chciałoby się robić olbrzymie listy słów, które byłyby zamieniane, żeby potem i tak wszystko działało nie tak, jak trzeba. I w dodatku IMHO zupełnie zbędny wodotrysk, który wcale nie uprzyjemniałby używania programu...

UPDATE: Teraz już nie jestem pewien... Chodziło ci o opisy na liście kontaktów? Bo tak to zrozumiałem...
NelQ
W punkcie drugim chodziło o to żeby linijka opisu było wyświetlana tylko przy kontaktach które mają ustawiony taki opis. (chyba wink.gif )
alberht
emotki w opisach ? no way, nie ma czegoś takiego w konnekcie, chociaż gdyby zamieniać linki w opisach ma aktywne odsylacze, to nie mialbym nic przeciwko wink.gif
jezeli ustawisz sobie opisy pod kontaktami, to zawsze bedzie pusta przestrzeń pod kontaktem, który nie ma opisu - to wina kontrolki wykorzystanej do wyświetlania listy
dwiekopy
w nowej wersji aqq jest bajer z emotkami w opisach. Check it out!
alberht
słowo 'bajer' doskonale pasuje do kontekstu, opisy obok kontaktów, a tam jeszcze jakieś emotki na liście, kojarzysz może taką emotke z wymiocinami ? jakos jej nie widze na liscie no chyba, ze jakis shrink czy np oddzielny zestaw, tylko z podstawowymi emotami, zbyt kolorowo wtedy bedzie tongue.gif
cisnie mi sie na usta jedno: " CO ZA BEZSENS!"
:evil:
Piegus
NO a może, ja to się wam nei podoba to wstawić taklie cudo to chmurek które się wyswitlają??tongue.gif
patefoniq
QUOTE(dwiekopy)
w nowej wersji aqq jest bajer z emotkami w opisach. Check it out!

PSI ma podobnie. Zamienia wszystkie wyrazy ktore sa opisane na emoty - tyczy sie opisu stanu kontaktu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.