Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: statyczne emotikony
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
GyLo
Nie wiem dlaczego, ale emotikonki z GG w okienku rozmowy nie animuja mi sie (pliki .gif sa w porzadku jak otwieram je normalnie), no ale w konnekcie niestety animowane juz nie sa.
Co jest nie tak?
zgreedd
Tez tam teraz ten problem ale niestyty nie to mnie nei pokoi tylko to co ze nid dochodzi do ludzi to co ślem jak oni są niedostepni;(
NelQ
Zobacz co masz w pliku EMOTS.TXT z katalogu z emotami. Jeśli emoty są zdefiniowane tak:
QUOTE
\"blablabla\",plik.gif

To i na liście i po wstawieniu pokazuje się to samo (w tym wypadku ikony na liście powinny być animowane).
A jeśli jest tak:
QUOTE
\"blablabla\",plik.gif,plik2.gif

to plik2.gif jest odpowiedzialny za to co będzie się wyświetlało na liśćie. (Najczęściej jest on statyczny). W tym wypadku jeśli chesz mieć ikony animowane na liście to pousuwaj ",plik2.gif" i to wszystko.
GyLo
usunalem te wpisy typu "plik2.gif", sprawdzilem dokladnie ze pozostawilem tylko te wersje animowane, ale dalej w okienku rozmowy ikonki mi sie nie animuja sad.gif co na to poradzic?
Olórin
Włącz animacje w IE ?
GyLo
wlacz animacje w IE?
to znaczy co? w MSIE? w k.IEView? nieznalazlem nigdzei takiej opcji tongue.gif jak mialem kiedys konnekta nigdy nie musialem nic wlaczac ani wylaczac zawsze dzialalo tongue.gif
dumle_17
Zastosowałem się do rady Olórina i podziałało! Mało osób wie, że internet explorer ma domyślnie (chociaż nie wiem czemu) wyłączone odtwarzane animacje na stronach sieci. Jako, że ta wtyczka jest zrobiona na bazie IE (chociaż dla mnie się to wydaje głupie, bo mniejsza optymalizacja i nie chodzi to za szybko tongue.gif chyba że GG ogólnie korzysta z IE). Należy wejść w opcje IE, przejść na zakładkę zaawansowane, tam się znajduję opcja Multimedia, odszukać takie coś jak: Odtwarzaj animację na stronach web i... to wszystko. Powinno pomóc. Mi w każdym bądź razie zaczęło animować emotikonki. Jak pomogło to dajcie znać.
(Tak nawiasem mówiąc polecam też zaaktualizować IE do najnowszej wersji lub chociaż do wersji 6.0 tongue.gif)
(Acha i przykleić ten temat, bo chyba nie tylko ja mam/miałem taki problem)
dumle_17
Jedno co mogę powiedzieć to wielkie dzięki!! biggrin.gif
GyLo
dzieki, faktycznie juz dziala smile.gif
korzystam z Maxthona ale tez znalazlem to w opcjach, wlaczylem i gotowe smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.