Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wklej i Wyślij
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Olórin
Proponuje dodać pozycję w menu kontekstowym okna wypisywania wiadomości o naziwe "Wklej i wyślij". Przydaje sie jak przeglądamy sieć, kopiujemy linka i chcemy go komuś wysłać (zawsze to bez użycia klawiatury, czy klikania 2 razy) smile.gif
mleko
skoro juz mowa o oknie rozmowy to ja bym dal mozliwosc wyboru ktore ikonki maja byc widoczne (chyba ze jest to juz przewidziane na 0.7)
Lwiczek
QUOTE(Olórin)
Proponuje dodać pozycję w menu kontekstowym okna wypisywania wiadomości o naziwe \"Wklej i wyślij\". Przydaje sie jak przeglądamy sieć, kopiujemy linka i chcemy go komuś wysłać (zawsze to bez użycia klawiatury, czy klikania 2 razy) smile.gif


widze, ze ktos tu uzywa opery :>
Olórin
Używam firefoxa i mam za sprawą wtyczki polecenie Paste and Go tongue.gif
gilek
QUOTE(Lwiczek)
QUOTE(Olórin)
Proponuje dodać pozycję w menu kontekstowym okna wypisywania wiadomości o naziwe \"Wklej i wyślij\". Przydaje sie jak przeglądamy sieć, kopiujemy linka i chcemy go komuś wysłać (zawsze to bez użycia klawiatury, czy klikania 2 razy) smile.gif


widze, ze ktos tu uzywa opery :>

w firefoxie też to jest, tylko jako dodatek tongue.gif

EDIT: Spóźniłem się kilka sekund...
Lwiczek
Coz... pierwszy raz spotkalem sie z tym w Operze :>

A wracajac do tematu - fakt - przyadatna bylaby taka funkcja...
Olórin
No i analogicznie Wklej jako cytat i wyślij smile.gif
NelQ
Popieram. Byłoby to bardzo przydatne. (Zwłaszcza pod skrótem klawiszowym w k.lawie wink.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.